Punkt Opłat w Supermarkecie "Stokrotka" - wszystkie rachunki pod kontrolą!

Jesteś zabiegany, masz dużo spraw na głowie i chcesz jak najsprawniej, zawsze na czas opłacać wszystkie rachunki? Najważniejsze, żeby przebiegało to szybko, w jednym miejscu, z gwarancją dobrze wykonanej usługi? Punkt Opłat w Supermarkecie “Stokrotka” to miejsce, którego szukasz. Zobacz dostępne usługi!

Zaufana firma - opłaty zawsze na czas i nie tylko

Jak to w życiu bywa, łatwo zapomnieć o niektórych obowiązkach, co może wiązać się z poważnymi konsekwencjami. Dotyczy to zwłaszcza opłat, które koniecznie musimy uiszczać na czas. Ewentualne spóźnienie bywa opłakane w skutkach, więc lepiej zawsze trzymać rękę na pulsie, korzystając z usług firmy, która zajmie się wszystkim “za jednym zamachem”.

Na te potrzeby odpowiada Punkt Opłat w Supermarkecie “Stokrotka” w Lublinie, gdzie zrealizujesz opłaty za wszelkiego rodzaju rachunki, ale nie tylko! Możesz być pewnym konkurencyjnych cen za realizowane przelewy, ciekawe oferty ubezpieczenia w kilkunastu Towarzystwach Ubezpieczeniowych, a nawet pożyczki pozabankowe dla klientów z zadłużeniami komorniczymi. Wspomniany Punkt Opłat działa już z powodzeniem od 2006 roku, czego potwierdzeniem wpis od Komisji Nadzoru Finansowego jako Biuro Usług Płatniczych.

Twoje opłaty pod kontrolą!

Dewizą opisywanego Punktu Finansowego jest przede wszystkim szybkość oraz rzetelność w zakresie realizacji opłat za różnego rodzaju rachunki. Masz więc zawsze pewność wysokiej jakości usług w niskiej cenie. Co równie ważne, w każdym działaniu uwzględniane są indywidualne potrzeby klienta! W utrzymaniu tak zadowalającego poziomu pomagają liczne szkolenia, pozwalające doskonalić wiedzę i umiejętności. Dzięki Punktowi Opłat w Supermarkecie “Stokrotka” nigdy nie zapomnisz o tym, że upływa ważny termin, na przykład polisy ubezpieczeniowej. Nie musisz mieć też mieć obawy, że wybierając pożyczkę, uzyskasz niezbyt korzystne warunki spłaty. Nigdy nie przepłacisz, regulując tu swoje rachunki. A jak tylko masz dłużników, szybko odzyskasz swoje należności!

Doświadczeni pracownicy zawsze fachowo doradzą, żebyś wiedział dokładnie, jakie masz możliwości, prawa i obowiązki. Pracownicy Punktu Opłat to prawdziwi profesjonaliści, którzy dokładnie wiedzą, jak poruszać się w obszarze usług finansowym. Potwierdzeniem liczne certyfikaty z takich dziedzin jak rachunkowość, techniki prowadzenia skutecznej sprzedaży czy zakresu Ubezpieczeń Komunikacyjnych i Majątkowych.

Jakie usługi są dostępne?

Usługi oferowane przez Punkt Opłat skierowane są do różnych klientów, nie tylko chcących opłacić faktury, rachunki, podatki, składki ZUS czy wykonując dowolny przelew, ale też mających inne zobowiązania. Nie ma problemu, by złożyć wnioski różnego rodzaju, na przykład o wydanie Karty Biletu Elektronicznego ZTM, pożyczkę bankową i pozabankową, która jest również dostępna online, czyli bez wychodzenia z domu.

W Punkcie Opłat szybko i sprawnie założysz konto bankowe, a także odzyskasz zwroty prowizji bankowych. W przypadku, gdy ktoś jest ci dłużny pieniądze, skutecznie je odzyskasz za sprawą windykacji należności. Poszukujesz ubezpieczenia? To również dostępne w Punkcie Opłat i to niezależnie, jakiego rodzaju ochrony potrzebujesz - komunikacyjnej, mieszkaniowej czy majątkowej (zawrzeć je możesz także drogą internetową).

Poza tym skorzystasz z innych usług, zwłaszcza w zakresie doładowania telefonu pre-paid, Biletu Elektronicznego ZTM czy PaySafeCard. W Punkcie Opłat w Supermarkecie “Stokrotka” prowadzona jest również sprzedaż i rejestracja kart SIM. Wszystko znajdziesz pod adresem https://multi-finanse.lublin.pl.

Jak widzisz, Punkt Opłat w Supermarkecie “Stokrotka” to miejsce, w którym uda ci się skorzystać z wielu opcji, co pozwala oszczędzić czas i pieniądze. Zamiast długich nerwowych chwil spędzonych na samodzielnym uiszczaniu opłat, sprawnie i błyskawiczne wykonywane przelewy. Pracownicy Punktu Opłat robią ich dziennie bardzo dużo, więc wszystko odbywa się płynnie, bez przestojów. Tak samo z innymi usługami, które są zawsze dobrane z uwzględnieniem sytuacji materialnej i pozostałych ważnych czynników. Zapraszamy pod adres:

Punkt Finansowy

Droga Męczenników Majdanka 28

20-319 Lublin (Budynek Supermarketu Stokrotka)

www.multi-finanse.lublin.pl