Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Lublin

Wynajem mebli eventowych – stylowo i wygodnie na każdym evencie!

Na pikniki, konferencje, bankiety czy też na otwarcia – z okazji tych wszystkich wydarzeń organizator powinien zapewnić uczestnikom komfort. Aby go uzyskać, warto zastosować także odpowiednie meble eventowe. Można wypożyczyć je dziś w niskich cenach!

Stoliki, krzesła, fotele czy mównice – to tylko niektóre rodzaje mebli eventowych, czyli używanych w trakcie wydarzeń. Aby z nich skorzystać, nie trzeba decydować się na ich zakup – można także je wynająć.

Obecnie wynajem mebli eventowych prowadzi wiele firm, na przykład agencja eventowa Event Concept – jej oferta jest zaprezentowana na stronie internetowej.

Czym dokładnie są meble eventowe? Jakie są ich główne rodzaje? Na jakie eventy sprawdzą się najlepiej? W jaki sposób można je wypożyczyć? Z jakimi kosztami musimy się wtedy liczyć? Zapraszamy do sprawdzenia!

Meble eventowe – co to jest?

Meble eventowe to rodzaje mebli, które są przeznaczone do stosowania w trakcie eventów różnego rodzaju. Zapewniają ich uczestnikom właściwy komfort – miejsce do siedzenia, spożywania posiłków, prowadzenia rozmów, prelekcji.

Tego rodzaju meble na eventy na ogół nie różnią się niczym od standardowego umeblowania. Znajdziemy wśród nich zarówno meble wykonane z drewna, jak również z innych materiałów jak metal, plastik, meble tapicerowane. Dodatkowo, to także niebanalne meble podświetlane diodami LED – kapitalnie sprawdzają się podczas różnych wydarzeń, które mają być jedyne w swoim rodzaju.

Podstawowe rodzaje mebli eventowych:

 • krzesła
 • hokery
 • taborety
 • stoły
 • fotele
 • kanapy
 • bary
 • mównice

Każda dobra wypożyczalnia mebli może zaoferować swojemu klientowi szeroką gamę produktów doskonałych na każdy event.

Kiedy warto wybrać wynajem mebli eventowych?

Najprostszym sposobem, aby pozyskać powyższe rodzaje mebli, jest skorzystanie z usług firmy, która prowadzi wynajem mebli na eventy i posiada w swojej ofercie interesujące nas wyposażenie.

Na wynajem mebli można zdecydować się w wielu przypadkach – to kapitalny pomysł na różne eventy, między innymi na takie jak konferencje, sympozja, szkolenia, targi, pikniki, otwarcia i inne akcje promocyjne.

Wynajem mebli to nie tylko duża oszczędność pieniędzy, ale również czasu oraz sposób na urządzenie stylowego wydarzenia, podczas którego każdy uczestnik będzie czuł się w pełni komfortowo.

Wynajem mebli eventowych – gdzie można z niego skorzystać?

Aktualnie usługi w zakresie wypożyczania mebli na eventy prowadzi wiele firm. Można znaleźć je obecnie także przez internet, na przykład przez wpisanie do wyszukiwarki słów typu „wynajem mebli eventowych Warszawa” czy też „wynajem mebli eventowych Gdańsk”.

Pod tymi hasłami można natychmiast wyszukać atrakcyjne oferty w danej lokalizacji, a potem od razu zapoznać się ze szczegółami przed zdecydowaniem się na konkretną z nich.

Ile zapłacimy za wynajem mebli eventowych?

Koszty związane z wynajmem mebli eventowych zależne są przede wszystkim od następujących czynników:

 • rodzaj wybranych mebli – najmniej zapłacimy za krzesła, więcej za meble o większych gabarytach
 • liczba mebli na event – przy większych zamówieniach można często otrzymać atrakcyjne rabaty
 • sposób transportu mebli – dowóz mebli na miejsce może być dodatkowym kosztem
 • indywidualny cennik wypożyczalni

Gdy interesuje nas korzystny wynajem mebli eventowych cennik w firmie zajmujących się takimi usługami można często znaleźć on-line. Jeśli potrzebujemy dokładnych informacji, możemy także skontaktować się bezpośrednio z wypożyczalnią i poprosić o wykonanie indywidualnej wyceny.