Jakie promocje dla graczy ma do zaoferowania ETOTO?

Każdy legalny bukmacher stara się dbać o swoich użytkowników. Aby zachęcić ich do założenia konta lub kontynuowania obstawiania, przygotowuje on rozbudowaną ofertę promocji oraz bonusów. Są one skierowane zarówno do nowych, jak i stałych graczy. Jednym z najpopularniejszych legalnych bukmacherów w Polsce jest ETOTO. Co ma do zaoferowania?

Czym są bonusy bukmacherskie?

Jesteś osobą, która do tej pory nie miała nic wspólnego ze światem zakładów sportowych? Warto więc na początek wytłumaczyć, czym w ogóle są bonusy bukmacherskie. Ogólnie można powiedzieć, że są to dodatkowe środki, które bukmacherzy oferują użytkownikom jako rodzaj zachęty do obstawiania w ich serwisie. Mogą one jednak przybierać różne formy.

Jednym z najpopularniejszych form promocji jest tzw. bonus powitalny. Jest on skierowany do nowych graczy, którzy właśnie założyli konto w serwisie. Ma on za zadanie zachęcić ich do zostania z danym bukmacherem na dłużej. Innym rodzajem są bonusy lojalnościowe, skierowane do stałych graczy. Dbanie o stałego klienta jest ważne w kontekście budowania społeczności użytkowników.

Jakie promocje dla graczy przygotowało ETOTO?

W momencie, kiedy odwiedzisz stronę https://www.etoto.pl/promocje, zauważysz, że legalny bukmacher ETOTO przygotował dla graczy wiele atrakcyjnych promocji. Są one skierowane zarówno dla nowych użytkowników, jak i stałych graczy. Zaczynając od tych pierwszych, uwagę przyciąga pakiet powitalny 2222 zł, w którego skład wchodzą bonusy 400 zł + 600 zł + 1000 zł + 222 zł freebetu.

Zasada jego działania jest bardzo prosta. Zakładamy konto, dokonujemy pierwszej wpłaty o wysokości min. 1 zł i zgarniamy pierwszy bonus w wysokości nawet 400 zł. Druga wpłata skutkuje odblokowaniem bonusa o wartości nawet 600 zł, a trzecia – 1000 zł. Oprócz tego otrzymamy freebet o wysokości 222 zł, który możemy wykorzystać w aplikacji mobilnej ETOTO.

ETOTO – promocje dla stałych użytkowników

To jednak nie wszystko, co ETOTO przygotowało dla swoich graczy. Bukmacher posiada również rozbudowaną ofertę skierowaną do stałych użytkowników. Jedną z propozycji jest tzw. weekendowe koło ratunkowe. Dzięki tej promocji możesz uzyskać nawet 50 zł zwrotu za przegrany zakład. Co jednak ważne – obowiązuje ona tylko w weekend i wymaga spełnienia kilku warunków opisanych na stronie.

ETOTO zachęca także swoich użytkowników do korzystania ze swojej aplikacji mobilnej. W związku z tym bukmacher przygotował promocję freebetu o wartości 20 zł za obstawienie zakładu właśnie przez aplikację. Wystarczy wybrać dowolne wydarzenie sportowe, aktywować promocję i obstawić. Pieniądze z potencjalnej wygranej można bez problemu wypłacić na konto bankowe.