Funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie włączyli się w niesienie pomocy choremu Kubie. Chłopak walczy ze złośliwym guzem pnia mózgu. Konieczne jest drogie leczenie i rehabilitacja. By zebrać niezbędną kwotę rozpoczęły się liczne zbiórki i powstała grupa #TeamKuba. Na jedną z licytacji policjanci przekazali pakiet upominków zawierający maskotkę „Misia Poli” książeczki oraz kolorowanki o tematyce policyjnej oraz odblaski.

Potrzeba już naprawdę niewiele, aby udało się rozpocząć kosztowne i skomplikowane leczenie chorego na guza pnia mózgu Kuby. Chłopak jest uczniem Zespołu Szkół numer 1 w Lublinie. Od lat interesuje się piłką nożną. Niestety na drodze do wymarzonego sukcesu stanęła poważna choroba. By rozpocząć skomplikowane leczenie potrzebne jest 250 tysięcy złotych. Większość kwoty udało się już zebrać, jednak brakuje tej ostatniej cegiełki.

W związku z tym w niesienie pomocy zaangażowali się również funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie. Mundurowi przekazują na licytację pakiet upominków zawierający pluszową maskotkę „Misia Poli”, książeczki oraz kolorowanki o tematyce policyjnej oraz odblaski.

 

Klikaj i pomagaj:

https://www.facebook.com/groups/1317527365307596/?ref=share

https://pomagam.pl/866mhc?fbclid=IwAR19kyzKZ2Yxj5q2eJPRtflBThNuhiMdzwOVjnwc6zME9n2i58fMtjibdXs

 

komisarz Kamil Gołębiowski