Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Lublin

Policjanci poszukują świadków wypadku drogowego, do którego doszło 8 marca w Lublinie przy ulicy Koryznowej. W trakcie zdarzenia kierowca samochodu marki skoda potrącił przechodzącego przez przejście dla pieszych mężczyznę. Osoby, które były świadkami zdarzenia prosimy o kontakt z Komendą Miejską Policji w Lublinie.

Policjanci z Wydziału do spraw Wykroczeń i Przestępstw w Ruchu Drogowym Komendy Miejskiej Policji w Lublinie prowadzą czynności w sprawie wypadku drogowego do którego doszło 8 marca około godziny 6:40 na ulicy Koryznowej. Z ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem marki Skoda jadąc w kierunku alei Andersa ominął nieznany pojazd, który zatrzymał się przed przejściem dla pieszych. W tym czasie na jezdni znajdował się już pieszy. Mężczyzna został potrącony przez kierowcę skody. Osoba poszkodowana z obrażeniami ciała trafiła do szpitala.

Jeżeli ktoś były świadkami zdarzenia proszony jest o zgłaszanie się do Wydziału do spraw Wykroczeń i Przestępstw w Ruchu Drogowym komendy Miejskiej Policji w Lublinie, pokój numer 158 lub kontakt telefoniczny z prowadzącym postępowanie pod numerem telefonu: 47 811 50 28 / 57 59 ewentualnie z najbliższą jednostką policji pod numerem 112.

komisarz Kamil Gołębiowski