Na Al. Solidarności rusza remont. Kierowcy stracą jeden pas w stronę Warszawy

Na Al. Solidarności rusza remont. Kierowcy stracą jeden pas w stronę Warszawy

Na jednej z ważniejszych arterii Lublina pojawi się zwężenie, które szybko odczuje poranny i popołudniowy ruch. Od poniedziałku, 29 czerwca, na Al. Solidarności rozpoczną się prace remontowe na jezdni prowadzącej w kierunku Warszawy. Roboty obejmą odcinek od wiaduktu na ul. Poniatowskiego do Al. Sikorskiego.

W czasie prac z użytkowania zostanie wyłączony jeden z trzech pasów ruchu – na fragmencie od wiaduktu przy ul. Poniatowskiego w stronę ul. Ducha. To oznacza, że kierowcy muszą liczyć się z ciaśniejszym przejazdem i większą ostrożnością w rejonie robót. W praktyce warto tu zostawić sobie nieco więcej czasu, bo przy takim zwężeniu nawet niewielkie spowolnienie potrafi momentalnie zrobić korek.

na podstawie: ZDTM Lublin.