SKIB MED poznaj sklep ortopedyczny w Świdniku

Szukasz sprawdzonego sklepu medycznego z różnorodnym sprzętem medycznym najwyższej jakości? Stawiasz na swoje bezpieczeństwo lub bliskiej Ci osoby i za pomocą medycznych pomocy w prosty sposób pragniesz poprawić ich jakość życia? SKIB-MED to sklep, w którym zaopatrzysz się w interesujący Cię sprzęt medyczny. Wykwalifikowana obsługa oraz możliwość wypożyczenia poszczególnych produktów z pewnością ułatwi finalizację zamówienia. Zapoznaj się z ofertą sklepu SKIB-MED i skorzystaj z jego pełnego potencjału.

SKIB-MED – sklep bliski Twoim potrzebom

SKIB-MED to wyjątkowy sklep ortopedyczno – medyczny działający przy terenie miasta Lublin. Z działalnością sklepu SKIB-MED możesz zapoznać się stacjonarnie w Świdniku, lub przez domenę internetową SKIB-MED.pl. Zyskujesz tym samym pełen wgląd do bogatego asortymentu firmy, a w razie potrzeby szybką, bezpłatną konsultację bezpośrednio z jej przedstawicielem. Podczas wizyty sprzęt jest szczegółowo prezentowany pod kątem obsługi i przechowywania oraz dopasowywany do potrzeb Klienta. Dzięki temu docelowa obsługa i adaptacja urządzenia w otoczeniu Pacjenta przechodzi sprawniej i efektywniej.

Zaznaczmy – tylko po profesjonalnym dostosowaniu akcesoriów ortopedycznych i rehabilitacyjnych do danego przypadku, mogą one w pełni spełniać swoje funkcje, nie zagrażając tym samym bezpieczeństwu Pacjenta. Kompetencje empatycznego zespołu SKIB-MED pozwolą więc jak najdokładniej dopasować sprzęt zgodnie z indywidualnymi potrzebami przyszłego użytkownika, jego możliwościami, stopniem samodzielności i prowadzonym stylem życia. Wszystko po to, aby każdorazowa finalizacja zakupu niosła ze sobą zadowolenie i nowe możliwości dla Pacjenta.


Profesjonalny sklep ze sprzętem medycznym – poznaj możliwości SKIB-MED

SKIB-MED to sklep ze sprzętem medycznym i rehabilitacyjnym, w którym zaopatrzysz się zarówno w różnego rodzaju ortezy, wózki inwalidzkie, materace przeciwodleżynowe, jak i specjalistyczne łóżka rehabilitacyjne. A to tylko wierzchołek potencjału sklepu ortopedycznego SKIB-MED.

Cały asortyment jest systematycznie aktualizowany i wzbogacany o najnowsze rozwiązania medyczne. Wszelkie akcesoria zawierają niezbędne atesty warunkujące bezpieczne użytkowanie. Nowoczesne technologie i sprawdzone systemy gwarantują kompleksowe zaspokojenie potrzeb Pacjenta i najwyższą jakość zakupionego produktu.


SKIB-MED – tutaj wypożyczysz swój sprzęt medyczny


Sklep ortopedyczny SKIB-MED prosperuje również jako wypożyczalnia sprzętu medycznego. Jest to wspaniała alternatywa i bardzo opłacalna inwestycja w chwili, gdy zapotrzebowanie na dany sprzęt rehabilitacyjny jest np. tylko na czas rekonwalescencji. Każdorazowo sprawdzany przed wydaniem i specjalistycznie serwisowany sprzęt to nowe możliwości i szansa na poprawienie jakości życia Pacjenta.

Świadczone usługi obejmują refundację NFZ i dofinansowanie PFRON. Wszelkie pytania można zgłaszać kontaktując się bezpośrednio z przedstawicielem firmy, oraz w trakcie bezpłatnej konsultacji. Zainwestuj w swoje zdrowie i wybieraj tylko profesjonalny sprzęt medyczny.