tradycyjnie w Nałęczowie - festiwal kół gospodyń wiejskich powiatu lubelskiego i puławskiego

Już dziś zapraszamy wszystkie Koła Gospodyń Wiejskich, twórców ludowych, przedstawicieli ginących zawodów, rękodzielników i producentów lokalnych z terenu powiatu puławskiego i lubelskiego do udziału w Festiwalu Kół Gospodyń Wiejskich, który odbędzie się w pierwszy weekend lipca.

Tradycyjnie w Nałęczowie – Festiwal Kół Gospodyń Wiejskich odbędzie się w dniach 2-3 lipca 2022 r. w Parku Zdrojowym. Będzie to dwudniowy festiwal będący okazją do spotkań i wymiany doświadczeń oraz przeglądu aktualnych zjawisk i kierunków rozwoju stowarzyszeń kobiecych, promocji twórców i rękodzielników ludowych z terenu powiatu puławskiego i lubelskiego.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w Festiwalu zapraszamy do zapoznania się z regulaminem, czytelne wypełnienie karty zgłoszeniowej i przesłanie jej na wskazany w regulaminie adres. Liczba miejsc dla wystawców ograniczona.

Zachęcamy również Koła Gospodyń Wiejskich do udziału w konkursie kulinarnym organizowanym  w ramach Festiwalu. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody!

Widzimy się w Nałęczowie – TRADYCYJNIE!

plakat wydarzenia