Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Lublin

Jeszcze kilka lat temu znakowanie odzieży ograniczało się do nanoszenia prostych wzorów utrzymanych w podstawowej palecie barw. Rozwój nowoczesnych technologii sprawił, że możliwości personalizacji są nieograniczone, a drukarnie są w stanie zrealizować nawet skomplikowane projekty. Podpowiadamy, jak samodzielnie zaprojektować koszulkę fullprint, wykorzystując przy tym kreator nadruków.

Nadruk full print na odzieży – na czym polega

Profesjonalne drukarnie dysponują nowoczesnym sprzętem, który umożliwia transfer aplikacji różnymi metodami. Jedną z nich jest nadruk fullprint, który polega na naniesieniu projektu na całej powierzchni odzieży. Technika ta stosowana jest w przypadku poliestrowych materiałów i może być wykorzystana do znakowania koszulek lub bluz. Nadruk fullprint pozwala na realizację nawet skomplikowanych projektów z zachowaniem intensywnych kolorów i odwzorowania najdrobniejszych detali.

Gdzie zamówić koszulki fullprint?

Wykonywaniem spersonalizowanej odzieży zajmują się drukarnie reklamowe, które oferują swoje usługi przez internet. Jedną z nich jest MegaKoszulki.pl. Na ich stronie możesz samodzielnie zaprojektować nadruk fullprint na odzieży. Firma prowadzona jest przez zespół grafików, dlatego klienci mogą zlecić wykonanie projektu specjalistom. Jeżeli zależy Ci na tym, aby zrealizować swoje autorskie pomysły, masz do dyspozycji kreator koszulek fullprint męskich i damskich. Z obsługą narzędzia poradzą sobie nawet laicy, ale żeby ułatwić Ci pracę, opracowaliśmy krótki poradnik, jak korzystać z kreatora.

Wybierz model koszulki fullprint

Koszulka fullprint męska

Koszulka fullprint męska

Zanim przystąpisz do pracy, masz możliwość wyboru modelu odzieży, na której chcesz wykonać nadruk fullprint. Oprócz koszulek męskich dostępne są także fasony damskie oraz bluzy z długim rękawem. Ponadto musisz zdecydować, jaki rozmiar chcesz zamówić, kierując się przy tym tabelą z dokładnymi pomiarami. Warto od razu określić parametry koszulki fullprint, aby nie zapomnieć o tym przed złożeniem zamówienia.

Opracuj projekt graficzny

Nadruk na całej koszulce

Nadruk na całej koszulce

W kreatorze jest dostępnych kilka opcji personalizacji odzieży. Jedną z nich jest możliwość wgrania pliku z gotowym projektem i dostosowania grafiki do powierzchni ubrania. Możesz także stworzyć nadruk na całej koszulce od podstaw, wykorzystując do tego dostępne elementy. Na stronie znajdziesz ogromny wybór zdjęć, szablonów oraz grafik ClipArt, które możesz pobrać z darmowego banku. W kreatorze istnieje także możliwość dodania tekstu i zoptymalizowania go pod kątem rodzaju i wielkości czcionki.

Złóż zamówienie

Po dopracowaniu wszystkich detali ostatnim krokiem jest przekazanie zamówienia do realizacji. Możesz przy tym skorzystać z dodatkowych usług takich jak zapakowanie koszulki fullprint na prezent. Wówczas ubranie przyjdzie w eleganckim pudełku ze wstążką i będzie gotowe do wręczenia jako upominek. Zwróć także uwagę na metodę dostawy zamówienia, gdyż od niej zależy czas oczekiwania na przesyłkę.

O czym pamiętać przy tworzeniu nadruku fullprint na odzieży?

Śmieszny nadruk fullprint na odzieży

Śmieszny nadruk fullprint na odzieży

Zanim zlecisz projekt do realizacji, sprawdź wszystkie szczegóły projektu. Warto pamiętać o tym, że koszulki fullprint na zamówienie są pokryte aplikacją z obu stron. Tył jest odbiciem lustrzanym przodu, co jest istotne w przypadku nadruku z napisami. Musisz się więc liczyć z tym, że tekst na plecach będzie odwrócony, co może całkowicie zburzyć całą koncepcję projektu. Żeby uniknąć rozczarowania, lepszym pomysłem będzie zlecenie wykonania grafiki specjalistom. Pracownicy drukarni mają większe możliwości optymalizacji druku, dlatego mogą pomóc w realizacji bardziej kreatywnych pomysłów.