Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Lublin

1. Spektakl neTTeatre i AST Kraków „Mały las, krótki sen” nie odbędzie się w zaplanowanym terminie. Zakupione przez Państwa bilety online na spektakl „Mały las, krótki sen” automatycznie zostaną anulowane, a pieniądze wrócą na Państwa konto bankowe. Osoby, które zakupiły bilety w kasie CK, proszone są o kontakt pod nr tel. 81 466 61 40 lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Widzów zapraszamy na „Dionizosa360” – eksperymentalny spektakl Pawła Passiniego zrealizowany kamerą 360’ na podstawie trzech tragedii: „Fenicjanek” i „Bachantek” Eurypidesa oraz „Błagalnic” Ajschylosa. Każdy z uczestników wejdzie w prezentowany świat dzięki okularom VR.

„Dionizos 360” – 17 i 18 października / godz. 19:00 / Sala Widowiskowa / wstęp wolny, obowiązują zapisy przez formularz google dostępny przy wydarzeniu na stronie ck.lublin.pl od 15.10, godz. 12:00

2. Ze względu na wprowadzone obostrzenia „żółtej strefy” – zmniejszenie widowni do 25% – spektakl „Biesy” odbędzie się w obu terminach, jednak nie wszyscy, którzy kupili bilet, będą mogli go zobaczyć. Podjęliśmy decyzję o anulacji wszystkich zakupionych biletów i uruchomienie raz jeszcze sprzedaży biletów na obie prezentacje. W naszej ocenie to jedyne uczciwe rozwiązanie tej trudnej sytuacji. Zakupione przez Państwa bilety online na spektakl „Biesy” automatycznie zostaną anulowane, a pieniądze wrócą na Państwa konto bankowe. Osoby, które zakupiły bilety w kasie CK, proszone są o kontakt pod nr tel. 81 466 61 40 lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Ponowna sprzedaż biletów, zgodna z aktualnymi wymogami sanitarnymi, rozpocznie się w poniedziałek 19.10 od godz. 12:00. Uruchomimy dla Państwa sprzedaż online oraz sprzedaż stacjonarną w kasie Centrum Kultury w Lublinie. Tych z Państwa, którzy są zainteresowani obejrzeniem spektaklu, zapraszamy do ponownego zakupu biletu.

„Biesy” – 20 i 21 października / godz. 19:00 / Sala Widowiskowa / bilet: 40/50 zł

Za zmiany przepraszamy.
Do zobaczenia w Centrum Kultury.