Policjanci z II komisariatu poszukują mężczyzny do sprawy kradzieży toreb podróżnych z terenu Dworca PKS w Lublinie. Do sprawy poszukujemy mężczyzny, którego wizerunek widać na zabezpieczonym przez mundurowych monitoringu. Osoby, które go rozpoznają proszone są o kontakt z dyżurnym II Komisariatu Policji w Lublinie tel.: (81) 535-45-72. Zapewniamy anonimowość.

Policjanci z II Komisariatu Policji w Lublinie poszukują mężczyzny do sprawy kradzieży toreb podróżnych z zawartością telefonu i pieniędzy z terenu Dworca PKS w Lublinie. Sprawca wykorzystał chwilową nieuwagę pokrzywdzonego. Łączna wartość start oszacowana została na kwotę około 5000 zł. Policjanci zabezpieczyli monitoring z autobusu MPK, który zarejestrował jak mężczyzna na przystanku przy al. Tysiąclecia wsiada wraz ze skradzionymi wcześniej torbami.

Do sprawy funkcjonariusze z „dwójki” poszukują mężczyzny, którego wizerunek przedstawiamy na zabezpieczonym nagraniu. Osoby, które go rozpoznają proszone są o kontakt z dyżurnym II Komisariatu Policji w Lublinie przy ul. Walecznych 1 lub tel.: (81) 535-45-72. Zapewniamy anonimowość.

K.K.