Srebro dla policjantów z Lublina w turnieju im. mł. asp. Marka Cekały - bramkarz Sobolewski wyróżniony

Reprezentacja Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie wywalczyła drugie miejsce w kategorii 40+ podczas X Ogólnopolskiego Turnieju im. mł. asp. Marka Cekały. Aspirant Łukasz Sobolewski został uznany za najlepszego bramkarza rozgrywek.
- W Lidzbarku Warmińskim trwała sportowa rywalizacja mundurowych
- Lublin świętuje sportowy sukces i indywidualne wyróżnienie
W Lidzbarku Warmińskim trwała sportowa rywalizacja mundurowych
Między 17 a 19 września 2025 roku w Lidzbarku Warmińskim odbył się X Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Kobiet i Mężczyzn im. mł. asp. Marka Cekały o Puchar Komendanta Głównego Policji. W imprezie wzięło udział 38 drużyn z całego kraju, a zawody objęli honorowym patronatem Komendant Główny Policji, Wojewoda Warmińsko-Mazurski i Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego. Zmagania toczyły się w trzech kategoriach: kobiecej oraz męskich Open i 40+, gdzie lubelska ekipa osiągnęła najwyższe miejsce.
Lublin świętuje sportowy sukces i indywidualne wyróżnienie
Reprezentacja KWP w Lublinie uplasowała się na drugim miejscu w kategorii 40+. Wyróżnienie trafiło do aspiranta Łukasza Sobolewskiego z Komisariatu Policji w Szczebrzeszynie, który został wskazany jako najlepszy bramkarz kategorii 40+. W turnieju wystąpiła też kobieca drużyna KWP w Lublinie, która zakończyła rywalizację na siódmym miejscu. Trenerem obu zespołów jest aspirant Paweł Kamola z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie, a osiągnięcia mundurowych spotkały się z gratulacjami i uznaniem środowiska.
Gratulujemy zespołowi z Lublina za sportową postawę i trzymamy kciuki za kolejne starty na boiskach w całej Polsce.
na podstawie: KWP Lublin.
Autor: krystian