Galeria Ratusz zaprasza na wystawę prac malarskich Grupy Twórczej z Pracowni Kultury Tatary
W Galerii Ratusz otwarta jest nowa wystawa malarstwa, która z pewnością zainteresuje miłośników sztuki. Prezentowane obrazy to dzieła członków Grupy Twórczej z Pracowni Kultury Tatary, działającej pod skrzydłami Dzielnicowego Domu Kultury "Bronowice".
  1. Wystawa malarstwa Grupy Twórczej w Galerii Ratusz.
  2. Obrazy o tematyce natury i architektury.
  3. Twórcy działają wspólnie od 14 lat.
  4. Wystawa czynna do 1 sierpnia od poniedziałku do piątku.

Galeria Ratusz zaprasza na wystawę, która prezentuje kolekcję prac malarskich artystek i artystów z Grupy Twórczej Pracowni Kultury Tatary. Ekspozycja obejmuje obrazy wykonane techniką olejną, które powstały pod okiem instruktorki Aleksandry Machowskiej-Skrockiej.

Pracownia Kultury Tatary jest miejscem, gdzie od niemal 14 lat spotykają się uzdolnione artystycznie mieszkanki i mieszkańcy, aby tworzyć i dzielić się swoimi pasjami. Wspólna praca w tej przestrzeni pozwala uczestnikom na swobodną twórczość, co widać w różnorodności prezentowanych obrazów. Prace obejmują zarówno pejzaże naturalne, jak i miejskie zakątki znanych miejsc, takich jak Stare Miasto czy Kazimierz Dolny.

Wystawę można zwiedzać w Galerii Ratusz, pl. Łokietka 1, do 1 sierpnia. Galeria jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30-15.30. To doskonała okazja, by zobaczyć, jak różnorodne inspiracje i perspektywy mogą prowadzić do niezwykłych artystycznych rezultatów.

Obecność na tej wystawie to nie tylko szansa na podziwianie sztuki, ale także na zrozumienie, jak twórczość może być formą wyrażania emocji i odkrywania własnej drogi artystycznej. Wszystkie prace powstałe w Pracowni są odzwierciedleniem pasji i zaangażowania ich autorów, tworzących swoisty kolaż inspiracji czerpanych z natury, architektury oraz własnej wyobraźni.


Według informacji z: UM Lublin