W ramach programu Młodzież Inspiruje Dzielnice grupa nieformalna składająca się z tegorocznych maturzystek realizuje projekt „TalenTen Lublin”. Jest to propozycja dla tych, którzy chcą zaprezentować światu swój talent, a dotąd nie mieli takich możliwości. Aktualnie prowadzony jest nabór - w konkursie mogą wziąć udział osoby mieszkające i/lub uczące się w Lublinie w wieku od 13 do 30 lat.

Aby wziąć udział w programie należy do 24 września przesłać maksymalnie 3-minutowy film prezentujący talent (katalog możliwych, prezentowanych działań jest otwarty) na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Finał wydarzenia odbędzie się 29 września w DDK SM Czechów, a dla osób, które zostaną najlepiej ocenione przez jury przewidziane są nagrody, w tym bony w wysokości - 250, 150, 50 do wykorzystania w sieci Empik. Szczegółowe informacje na temat przeglądu znajdują się w regulaminie dostępnym poniżej.

Profil projektu na Fb: TalenTen Lublin
Wideo zapraszające do udziału: Lublin is YOUth

Projekt jest realizowany ze środków Miasta Lublin w ramach Programu Dzielnice Kultury - Młodzież Inspiruje Dzielnice, którego operatorem jest Fundacja Działań Edukacyjnych KReAdukacja.


 

Pliki do pobrania

  • Regulamin konkursu TalenTen Lublin.pdf
    Regulamin konkursu TalenTen Lublin.pdf 129.27 KB