Hotel z duchem podkarpacia

Ważne jest dla Państwa położenie hotelu w bezpośredniej bliskości z naturą? Cisza oraz brak pośpiechu? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą hotelu Grand Chotowa, który jest idealny dla osób unikających noclegów w zatłoczonym centrum miasta.

Grand Chotowa Hotel - podkarpackie piękno

Ekskluzywny hotel mieści się pośrodku podkarpackiej natury. Otoczony jest lasem, który sprzyja na wyciszaniu się podczas wędrówek lub wypoczynku na terenie obiektu. Ponadto hotel ma własną plażę wraz z dostępem do pięknego jeziora. To doskonałe miejsce by zapomnieć o codziennych trudach oraz miejskim gwarze. 

W tym miejscu, aż chce się spędzać czas na świeżym powietrzu. To dokonały wybór dla rodzin z dziećmi poszukujących bezpiecznej przestrzeni, ale też atrakcji dla swoich pociech, par chcących zaznać najpiękniejszych chwil dla siebie oraz wypadów przyjaciół połączonych z licznymi atrakcjami. Oferta hotelu przygotowała kuszące opcje pakietu, które zawierają w sobie noclegi połączone z wyżywieniem lub skorzystaniem ze strefy SPA. Wykupienie pobytu w pakiecie wiąże się z atrakcyjnymi rabatami.

W obiekcie jest możliwość organizacji większych wydarzeń takich jak wesela, konferencje lub duże, rodzinne spotkania. 

Komfortowe pokoje do dyspozycji gości

Grand Chotowo to wyjątkowo urządzony ośrodek oferujący dla swoich gości wygodę oraz możliwość przeżycia wyjątkowych chwil. 

Do Państwa dyspozycji udostępnione zostały w pełni przygotowane pokoje gościnne, wyposażone w meble najlepszej jakości oraz takie udogodnienia jak własna łazienka, telewizja oraz dostęp do darmowego internetu. Na gości czekają nawet podstawowe kosmetyki, ręczniki oraz szlafroki, gdyby chcieli skorzystać ze strefy SPA.

Całość obiektu składa się z hotelu oferującego noclegi w wygodnych pokojach oraz opcji takich jak domki przy samej plaży, kompleks leśny oraz wolnostojący domek dla większej grupy. Od Państwa będzie zależało, która z opcji najlepiej sprosta wymaganiom. 

Dla przyjezdnych przygotowany jest bezpłatny prywatny parking, na którym bezpiecznie można zostawić auto.

SPA dla relaksu ciała oraz umysłu

W hotelowym centrum SPA zadba o relaks gości. Do dyspozycji udostępnione zostały jacuzzi oraz sauny w największym standardzie. Również basen kusi by zrelaksować się podczas łagodnej aktywności. Dla osób, które chcą oddać się w ręce specjalistów, czekają dwa gabinety: kosmetyczny oraz masażu. Wybór usług jest szeroki, a każda z nich zadba o zadowolenie, oraz piękno gości. 

Zapraszamy na stronę https://grandchotowa.pl/resort/o-hotelu/, na której dowiedzą się Państwo więcej o atrakcjach czekających na miejscu.