Poznaj żaluzje aluminiowe w kolorach, które pasują do każdego wnętrza

Żaluzje aluminiowe, ze względu na naturalny chłód metalu, kojarzą się głównie z nowoczesnymi, loftowymi i minimalistycznymi aranżacjami. Jednak dzięki kolorowemu wykończeniu, odnajdą się w każdym wnętrzu, nawet bardzo przytulnym. Poznaj żaluzje aluminiowe w kolorach, które idealnie dopełnią Twoje mieszkanie!

Żaluzje aluminiowe — z funkcjonalnych biur do przytulnych mieszkań

Żaluzje aluminiowe stały się wręcz symbolem przesłon okiennych w Stanach Zjednoczonych. Widać je niemal wszędzie, zarówno w oknach biurowców, jak i budynków mieszkalnych. Są lekkie, bardzo trwałe, odporne na wilgoć i bezproblemowe w czyszczeniu. Nie odkształcają się od pary wodnej ani wahań temperatury powietrza. Zachowują pełną funkcjonalność i pierwotny wygląd przez długi czas, mimo intensywnej eksploatacji. Dlatego doskonale sprawdzają się w przestrzeniach komercyjnych oraz w wilgotnych i gorących pomieszczeniach. Cienkie lamele sprawiają, że przesłona aluminiowa po złożeniu zajmuje mniej miejsca niż jakakolwiek inna żaluzja. W związku z tym może być stosowana w małych i niskich pomieszczeniach, w których wnęka okienna znajduje się blisko sufitu. Zalety praktyczne żaluzji aluminiowych doceniają obecnie nie tylko klienci biznesowi, ale również inwestorzy prywatni, urządzający stylowe, funkcjonalne i przytulne wnętrza mieszkalne.

Beżowe i brązowe żaluzje aluminiowe – idealny wybór do domu z drewnem

Jeśli chcesz korzystać z walorów praktycznych aluminiowych przesłon okiennych, ale boisz się, że będą zbyt chłodne w odbiorze, postaw na kolor, np. ciepły, głęboki, brunatny odcień. Brązowe żaluzje aluminiowe prezentują się elegancko i pomagają zbudować w pomieszczeniach ciepłą, przytulną, domową atmosferę. Doskonale współgrają z aranżacjami bazującymi na naturalnym, ciemnym drewnie. Znakomicie sprawdzają się w rustykalnych i klasycznych mieszkaniach. Z kolei w przytulnych i jasnych przestrzeniach skandynawskich i japandi lepiej wyglądać będą beżowe żaluzje aluminiowe do okien.

Żaluzje aluminiowe w różnych odcieniach brązów i beżów zamówić można online na stronie: https://clicky.pl/zaluzje-aluminiowe-c-1.html. Nie są to gotowe żaluzje aluminiowe, ale produkowane ręcznie i na wymiar. Dlatego możesz wybrać dowolny kolor i idealny rozmiar.

Żaluzje aluminiowe w odcieniu żelaza

Żaluzje aluminiowe w odcieniu żelaza

Białe i szare żaluzje aluminiowe – rozwiązanie do każdego wnętrza

Najbardziej uniwersalną estetykę oferują białe i szare żaluzje aluminiowe. Odnajdą się one w zdecydowanej większości współcześnie tworzonych aranżacji. Świetnie zaprezentują się zwłaszcza w przestrzeni loftowej, nowoczesnej i skandynawskiej. Jeśli zależy Ci na „cieplejszym” wyglądzie aluminiowej przesłony okiennej, wybierz model z drewnianą lub bambusową maskownicą. Tak zaprojektowaną żaluzję aluminiową możesz z powodzeniem zamontować nawet w pełnym ciepła i uroku pokoiku dziecięcym. Wnętrzu nie grozi nieprzyjemnie chłodny efekt.

Żaluzje aluminiowe z ozdobną taśmą

Żaluzje aluminiowe z ozdobną taśmą

Jak dobrze dobrać kolor żaluzji aluminiowych do okien?

Żaluzje aluminiowe, zwłaszcza jakości premium, pozostają we wnętrzach przez wiele lat, dlatego ważne jest ich perfekcyjne dopasowanie do potrzeb – pod względem rozmiaru, funkcjonalności i estetyki. Niestety, kolory na fotografiach w folderach reklamowych i na stronach internetowych producentów nie zawsze dokładnie odzwierciedlają rzeczywisty wygląd lameli. Jeżeli chcesz mieć stuprocentową pewność, że dany odcień jest dokładnie taki, jakiego szukasz do swojego wnętrza, zamów najpierw wzornik kolorów. Odsłoni on przed Tobą dostępną paletę kolorów dla danego modelu i pomoże Ci podjąć trafioną decyzję. Niektóre sklepy umożliwiają zamówienie wzornika za symboliczną złotówkę, bez doliczania kosztów wysyłki.