UM Lublin: Spotkanie w rezydencji Ambasadora Danii
W dniu 28 lutego 2023w rezydencji Ambasadora Danii w Warszawie odbyło sięspotkanie pod nazwą Okrągły Stół. Wyzwania związane z uchodźcami i migracjami. Cyfryzacja jako narzędzie obsługi administracyjnej uchodźców i migracji. W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele władz centralnych, agend rządowych, lokalnych samorządów i biznesu z całej Europy, zajmujący się aktualnymi wyzwaniami i obsługą administracyjną spraw związanych zarówno z kryzysem uchodźczym, jaki nastąpił w wyniku wojny w Ukrainie, jak i problematyką migracji i uchodźstwa do Europy z innych państw trzecich.
Na zaproszenie pana Ambasadora w spotkaniu Lublin reprezentowali Pan Mariusz Banach, Zastępca Prezydenta Miasta ds. Oświaty i Wychowania i Pan Roman Jaborkhel, Zastępca Dyrektora Biura - Centrum Współpracy Międzynarodowej.
Urząd Miasta Lublin, lublin.eu/, lublin.eu/lublin/wspolpraca-miedzynarodowa/biezace-wydarzenia-miedzynarodowe/spotkanie-w-rezydencji-ambasadora-danii,2043,1198,1.html
Ostatnie Artykuły

Sny, które wychodzą poza ramy - majowe warsztaty w Lublinie

Nad Zalewem Zemborzyckim ruszyły patrole - policja stawia na wodę i rowery

Majowe uroczystości w Lublinie zaczną się od flag hymnów i poloneza

A2 rośnie na wschód. Kolejny odcinek już otwarty, a finał jest blisko

Wirydarz Centrum Kultury pyta lublinian, jak ma wyglądać dalej

Markowe paczki trafiały do sklepu - policja rozbiła zuchwały proceder

Lublin przyciąga branżę kreatywną - marketing i IT napędzają miejską transformację

Dmuchane zjeżdżalnie i tory przeszkód – nowa jakość imprez plenerowych w Lublinie i okolicach

Stacja diagnostyczna w Bełżycach po modernizacji. Szkoła zyskała nowe zaplecze

Prawie 4 kilo mefedronu na LSM - do mieszkania wszedł też poszukiwany

Stypendia Starosty Lubelskiego trafiły do uczniów z mocnym dorobkiem

Wiejskie podwórko ożyje w Lublinie - Warsztaty Kultury szykują Dzień Dziecka

W Lublinie wyłonili najlepszych z wiedzy pożarniczej - sześć osób jedzie dalej

