Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Lublin

Konferencje w Zamku – stwórz spotkanie biznesowe w nietypowej aranżacji

Konferencje biznesowe wcale nie muszą być nudne i organizowane w myśl utartych schematów. Jasne pomieszczenia, wielki stół i rażące światło to już przeżytek. Jeśli firma ma odnosić sukcesy należy stworzyć warunki to ich rozwoju. I takie warunki masz zapewnione na konferencjach w Zamku.

Ten średniowieczny obiekt jest zlokalizowany około 2 godziny drogi od Łodzi i niecałe 60 km od centrum warszawy. Sąsiadujący z termami Uniejów, Zamek Arcybiskupów Gnieźnieńskich to miejsce, które powstało 1365 roku z inicjatywy arcybiskupa gnieźnieńskiego Jarosława Bogoria Skotnickiego. Rezydowali tu biskupi tacy jak Jan Wężyk i Maciej Łubieński. Po powstaniu listopadowym zamek przeszedł we władnie estońskiego generała Karola Tolla. I to na cześć jego imienia powstała jedna z sal konferencyjnych.

Konferencje w Zamku – klimat i źródło inspiracji

Konferencje w Zamku pozwalają poczuć atmosferę przeszłości dzięki misternie odnowionym salom. Chcąc zorganizować eventy czy spotkania biznesowe, które mają zapaść w pamięci można wybierać spośród siedmiu różnorodnych sal. Oprócz wspomnianej Sali Tollów, znajdują się również sala Rycerska, salam Białej Damy, Sala Malarska, Myśliwska, Rzeźbiarska oraz sala Legenda.

Konferencje w Zamku to jedyna taka lokalizacja w Polsce. Lokalizacja umożliwiająca rozwój i pobudzająca kreatywność co przekłada się na sukcesy firmy.