Poszukujesz zatrudnienia w Lublinie? - mamy aktualne oferty pracy

Lublin to duże miasto znajdujące się we wschodniej Polsce. W mieście rozwija się przemysł motoryzacyjny i branża handlowo-usługowa. Funkcjonuje tu również Lubelski Park Naukowo-Technologiczny. Jeżeli szukasz pracy w Lublinie, masz wiele możliwości jej podjęcia. W naszym serwisie znajdziesz w tej chwili oferty pracy w takich zawodach jak na przykład: tester oprogramowania, recepcjonista, czy farmaceuta.

Praca dla testerów oprogramowania w Lublinie

Tester oprogramowania to pracownik, który jest odpowiedzialny za sprawdzanie, czy oprogramowanie działa prawidłowo. Do jego zadań należy między innymi przeprowadzanie testów funkcjonalności i wykrywanie wszelkiego rodzaju usterek. Tester oprogramowania nie musi posiadać wykształcenia informatycznego. Znacznie ważniejsze od dyplomu uczelni wyższej jest biegłe posługiwanie się komputerem, zdolność analitycznego myślenia, zaangażowanie w wykonywane obowiązki. Dobry tester jest osobą cierpliwą, potrafiącą przez dłuższy czas skupić się na jednym zagadnieniu. Tester oprogramowania powinien być gotów do stałego podnoszenia swoich kompetencji. Zarobki testerów są zróżnicowane. W przypadku części pracowników nie przekraczają średniej krajowej, niektórzy zarabiają znacznie więcej. Jest to uzależnione między innymi od firmy, stażu pracy, czy posiadanych certyfikatów.

Poszukiwaniu recepcjoniści

Recepcjonista to pracownik pierwszego kontaktu. Jest on odpowiedzialny za obsługę gości, którzy odwiedzają siedzibę firmy, prawidłowe funkcjonowanie recepcji, prawidłowy obieg dokumentów, zarządzanie korespondencją, a czasem także za obsługę centrali telefonicznej. Recepcjonista powinien mieć przynajmniej wykształcenie średnie. Od osoby zatrudnionej na tym stanowisku wymaga się komunikatywności, wysokiej kultury osobistej, odporności na stres, świetnej organizacji pracy własnej, biegłej obsługi komputera. Niezwykle ważna w pracy recepcjonistów jest znajomość języków obcych (język angielski to w tej branży podstawa). Dla wielu pracodawców liczy się także doświadczenie na podobnym stanowisku.

Jeżeli znasz języki obce i poważnie myślisz o podjęciu pracy za granicą, koniecznie zapoznaj się z naszymi najnowszymi ofertami pracy w Niemczech.

Oferty zatrudnienia dla farmaceutów

Farmaceuci często zatrudniani są w aptekach, ale też w wielu firmach gdzie potrzebna jest wiedza dotycząca produkcji leków (na przykład w hurtowniach farmaceutycznych lub kosmetycznych). Żeby rozpocząć pracę jako farmaceuta niezbędne jest wykształcenie wyższe kierunkowe (kierunek farmacja oferują uczelnie medyczne, a także niektóre uniwersytety). Od farmaceutów zatrudnionych w aptekach oczekuje się komunikatywności, wysokiej kultury osobistej, empatii, a także chęci pracy z ludźmi. Jako, że praca farmaceuty jest bardzo odpowiedzialna, niezwykle ważna jest w niej dokładność, spostrzegawczość i świetna pamięć. Zarobki farmaceutów różnią się w zależności od miejsca zatrudnienia, a także stażu pracy. Często mogą oni liczyć na atrakcyjne premie. Sprawdź oferty pracy dla Farmaceutów w Lublinie tutaj