O tym jak wypromować swoją markę w Internecie dowiedzą się lubelscy przedsiębiorcy podczas bezpłatnych szkoleń organizowanych przez Miasto Lublin. Rekrutacja uczestników szkoleń rusza dziś, 20 września. Z oferty skorzystać może 20 podmiotów.

– Udział w proponowanych przez Miasto szkoleniach umożliwi przedsiębiorcom zdobycie wiedzy w zakresie sposobów promowania firmy na rynku. Uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z zagadnieniami dotyczącymi budowania marki, marketingu w social mediach, PR czy komunikacji biznesowej z otoczeniem. Są to ważne narzędzia pomagające w prowadzeniu i rozwijaniu swojego biznesu – mówi Krzysztof Żuk, Prezydent Miasta Lublin.

Oferta bezpłatnych szkoleń skierowana jest do dwóch grup przedsiębiorców: przedstawicieli branży kreatywnej oraz podmiotów prowadzących działalność gospodarczą na terenie dzielnicy Śródmieście, która jest obszarem rewitalizowanym. Aby wziąć udział w darmowych szkoleniach, należy wypełnić formularz oraz umotywować chęć uczestnictwa. Na podstawie przedstawionego przez przedsiębiorcę uzasadnienia, organizatorzy szkoleń wybiorą uczestników. Z darmowych szkoleń skorzysta 20 przedsiębiorców. Cykl szkoleń grupowych i indywidualnych będzie realizowany do 15 października.

Więcej informacji o szkoleniach i warunkach udziału można uzyskać pisząc na adres: .