Dozorem Policji został objęty 68-letni mieszkaniec Lublina. Mężczyzna poproszony podczas spotkania towarzyskiego o opuszczenie lokalu wyciągnął rewolwer, którym zaczął wymachiwać. Został zatrzymany i usłyszał zarzuty nielegalnego posiadania broni oraz naruszenia miru domowego. Za to przestępstwo grozi kara do 10 lat więzienia.

Zgłoszenie o tym zdarzeniu policjanci otrzymali od jednego z uczestników spotkania. Z informacji przekazanej funkcjonariuszom wynikało, że w mieszkaniu przebywa mężczyzna, który pomimo próśb nie chce opuścić lokalu. Dodatkowo, w pewnym momencie miał wyciągnąć rewolwer, którym zaczął spokojnie kręcić na palcu, nie reagując na wezwania właściciela.

Skierowani na miejsce funkcjonariusze wylegitymowali 68-latka. Podczas czynności ujawnili przy nim rewolwer oraz amunicję. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Mieszkaniec Lublina usłyszał zarzuty nielegalnego posiadania broni i amunicji oraz naruszenie miru domowego. Został objęty dozorem Policji.

Grozi mu kara do 10 lat więzienia.  

KG


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.