W minioną sobotę policyjni przewodnicy psów służbowych, zaprezentowali umiejętności swoich czworonogów. Policjanci zaprezentowali m.in. psa szkolonego do wyszukiwania materiałów wybuchowych. Funkcjonariusze udzielali także instruktażu jak zachować się w przypadku ataku agresywnego psa.

   W sobotę odbyły się Lubelska Wystawa i Targi Zoologiczne ZOO Park w Lublinie przy ul. Dworcowej 11. W wystawie udział wzięli policjanci Zespołu Przewodników Psów Służbowych Wydziału Prewencji KMP w Lublinie st.asp.Mariusz Drozd oraz asp.Sławomir Wójcik. Zaprezentowano psa szkolonego do wyszukiwania materiałów wybuchowych oraz posłuszeństwo ogólne psa. Przeprowadzono pogadankę dotyczącą specyfiki pracy z psami policyjnymi oraz udzielono instruktażu jak zachować się w przypadku ataku psa. Uczestników oszacowano na ok.200 osób


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.