Policjanci z komisariatu z Bychawy prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży roweru z terenu szkoły w Piotrkowie Pierwszym, gm. Jabłonna. Mundurowi w toku czynności zabezpieczyli nagranie z monitoringu, na którym widać jak sprawca kradnie zaparkowany przy schodach wejściowych jednoślad. Do sprawy poszukujemy mężczyzny widocznego na nagraniu. Osoby, które go rozpoznają proszone są o kontakt z dyżurnym pod nr tel.: (81) 820-52-10 lub 112. Informację można przekazać anonimowo!

Do zdarzenia doszło w ubiegły piątek, tj.1 marca br. na terenie szkoły w Piotrkowie Pierwszym, gm. Nieznany mężczyzna ukradł znajdujący się przy schodach wejściowych do budynku niezabezpieczony rower. Wartość skradzionego mienia została oszacowana na kwotę 1000 zł.

W toku czynności policjanci z Komisariatu Policji w Bełżycach zabezpieczyli monitoring na którym zostało zarejestrowane całe zdarzenie. Widać na nim jak sprawca wsiada na rower i po chwili nim odjeżdża.

Do sprawy kradzieży poszukujemy mężczyzny, którego wizerunek widoczny jest na zabezpieczonym monitoringu. Osoby, które go rozpoznają proszone są o kontakt z dyżurnym komisariatu pod nr tel.: (81) 820-52-10 lub 112. Informację można przekazać anonimowo!

K.K.