Lublin: Bożyszcze kobiet — lekka komedia o nienasyconej rutynie

2 min czytania
Grafika promocyjna wydarzenia Lublin: Bożyszcze kobiet — lekka komedia o nienasyconej rutynie

Wyobraź sobie życie, które na papierze wygląda idealnie — dom, żona, stała praca — a jednak zaczyna dusić. „Bożyszcze kobiet” to zabawna i błyskotliwa opowieść o mężczyźnie, który szuka adrenaliny poza rutyną. Spektakl rozbawia i jednocześnie zmusza do myślenia — warto zarezerwować bilet i zobaczyć, jak potoczą się jego wybryki!

Szczegóły wydarzenia (Bożyszcze kobiet)

  • Data i godzina: 5 grudnia (sobota), godz. 16:00 – 17:30
  • Miejsce: Centrum Kongresowe Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, Akademicka 15, Lublin, Polska
  • Bilety: bilety dostępne przez portal biletyna.pl — szczegóły cen i sprzedaży na stronie organizatora
  • Organizator: portal biletyna.pl (kontakt: @biletyna.pl, [email protected])

O spektaklu

Barney ma wszystko, co „powinien mieć” — i właśnie to go nudzi. Zaczyna spotykać się potajemnie z trzema różnymi kobietami: zmysłową Helen, gadatliwą artystką Bobby i wrażliwą Jane pogrążoną w depresji. Każde z tych znajomości wprowadza do jego życia emocje, chaos i nieoczekiwane komplikacje. Z kolejnych romansów rodzą się coraz śmielsze intrygi, a całość serwowana jest z przymrużeniem oka i sporą dawką humoru.

Spektakl porusza tematy zdrady, kłamstwa i ucieczki od monotonii, ale robi to lekko — świetna propozycja dla par i widzów, którzy lubią inteligentne komedie z pazurem. Reżyseria: Cezary Morawski. Przekład: Mira Michałowska.

Dla kogo to wydarzenie?

  • Dla tych, którzy cenią dialogi pełne ripost i komediowe sytuacje
  • Dla par i znajomych szukających lekkiego, refleksyjnego wieczoru

Organizatorem wydarzenia jest portal biletyna.pl.

Link do wydarzenia na Facebooku

Autor: info_wydarzenia