Policja Lublin: Lublin: Kto widział zaginionego Artura Sekścińskiego?
Policjanci z III komisariatu poszukują Artura Sekścińskiego. 37-latek, który wymaga pomocy innych osób, wczoraj wyszedł z domu i do tej pory nie wrócił. Ktokolwiek widział zaginionego lub posiada informacje na temat miejsca jego pobytu proszone są o kontakt z Policją.
zam. Lublin ul. Kazimierza Pułaskiego
Okoliczności zaginięcia: 4 kwietnia b.r. pomiędzy godz. 11:00 a 13:00 mężczyzna wyszedł z domu rodzinnego mieszczącego się przy ul. Pułaskiego w Lublinie i udał w nieznanym kierunku.
Rysopis zaginionego: 176 cm wzrostu, 85 kg wagi, szczupła udowa ciała, włosy ciemny blond krótko ostrzyżone proste, oczy brązowe.
W dniu zaginięcia ubrany był w czerwoną kurtkę do połowy uda, spodnie ciemne dresowe, ciemną czapkę z daszkiem.
37-latek jest osobą wymagająca pomocy osób trzecich. Nie utrzymuje kontaktów towarzyskich.
Ktokolwiek widział zaginionego lub posiada informacje na temat miejsca jego pobytu proszone są o kontakt z Komisariatem III Policji w Lublinie pod nr 81 535- 58- 00 lub 997.
Komenda Miejska Policji w Lublinie, lublin.lubelska.policja.gov.pl/, lublin.lubelska.policja.gov.pl/llu/informacje/aktualnosci/78319,Lublin-Kto-widzial-zaginionego-Artura-Sekscinskiego.html
Autor: krystian

