Debata w KMP Lublin o bezpieczeństwie dzieci, jak lepiej chronić nieletnich?

Jutro w Komendzie Miejskiej Policji w Lublinie spotkają się przedstawiciele instytucji pracujących na rzecz dzieci i młodzieży, by wspólnie szukać praktycznych rozwiązań na zagrożenia, poprawę współpracy i lepsze wsparcie dla najmłodszych mieszkańców miasta.
- Wpadnij do Komendy Miejskiej Policji w Lublinie - porozmawiajmy o bezpieczeństwie dzieci
- Weź udział w dyskusji o zagrożeniach i współpracy instytucji w Lublinie
Wpadnij do Komendy Miejskiej Policji w Lublinie - porozmawiajmy o bezpieczeństwie dzieci
Debata społeczna poświęcona problematyce osób nieletnich i małoletnich odbędzie się 10 września br. o godz. 9:00 w Sali Konferencyjnej Komendy Miejskiej Policji w Lublinie, przy ul. Północnej 3. Spotkanie ma charakter prospołeczny i ma stworzyć przestrzeń do rzeczowej rozmowy o wyzwaniach dotyczących rozwoju i bezpieczeństwa najmłodszych.
Organizatorzy zaprosili przedstawicieli różnych instytucji i podmiotów zaangażowanych na co dzień w pracę z dziećmi i młodzieżą. Obecność ekspertów z różnych środowisk ma umożliwić wymianę doświadczeń oraz wypracowanie wspólnych, praktycznych rozwiązań.
Weź udział w dyskusji o zagrożeniach i współpracy instytucji w Lublinie
Podczas debaty uczestnicy poruszą kluczowe obszary związane z młodzieżą. W agendzie znajdują się m.in.:
aktualne zagrożenia dotyczące nieletnich i małoletnich,
rola instytucji w profilaktyce i wsparciu młodych osób,
sposoby na lepszą współpracę w obszarze ochrony dzieci i młodzieży.
Debata ma nie ograniczać się do wymiany poglądów: organizatorzy podkreślają, że spotkanie to realna okazja do kształtowania kierunków działań profilaktycznych oraz budowania lokalnej sieci współpracy. Policjanci akcentują, że bezpieczeństwo i dobro najmłodszych wymaga skoordynowanego zaangażowania wielu podmiotów.
Wspólna rozmowa różnych instytucji i środowisk ma być krokiem do tworzenia bezpieczniejszego otoczenia dla dzieci i młodzieży w mieście. Spotkanie ma charakter otwarty dla zaproszonych partnerów, którzy codziennie pracują na rzecz najmłodszych mieszkańców Lublina.
Informacje przekazał - podinspektor Kamil Gołębiowski
Na podstawie: Policja Lublin
Ostatnie Artykuły

Majowe uroczystości w Lublinie zaczną się od flag hymnów i poloneza

A2 rośnie na wschód. Kolejny odcinek już otwarty, a finał jest blisko

Wirydarz Centrum Kultury pyta lublinian, jak ma wyglądać dalej

Markowe paczki trafiały do sklepu - policja rozbiła zuchwały proceder

Lublin przyciąga branżę kreatywną - marketing i IT napędzają miejską transformację

Dmuchane zjeżdżalnie i tory przeszkód – nowa jakość imprez plenerowych w Lublinie i okolicach

Stacja diagnostyczna w Bełżycach po modernizacji. Szkoła zyskała nowe zaplecze

Prawie 4 kilo mefedronu na LSM - do mieszkania wszedł też poszukiwany

Stypendia Starosty Lubelskiego trafiły do uczniów z mocnym dorobkiem

Wiejskie podwórko ożyje w Lublinie - Warsztaty Kultury szykują Dzień Dziecka

W Lublinie wyłonili najlepszych z wiedzy pożarniczej - sześć osób jedzie dalej

Seniorce z Lublina wmówiono wypadek w USA - straciła ponad 30 tysięcy złotych
![[SIATKÓWKA] PlusLiga: Bogdanka LUK Lublin – Aluron CMC Warta Zawiercie 3:1, wielki wieczór w Lublinie](/images/mecz/thumbnails/bogdanka-luk-lublin-aluron-cmc-warta-zawiercie-29042026-31.webp)
[SIATKÓWKA] PlusLiga: Bogdanka LUK Lublin – Aluron CMC Warta Zawiercie 3:1, wielki wieczór w Lublinie

