Zapraszamy na Kiermasz Wielkanocny w Starostwie Powiatowym dziś o 10:30
Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych, mieszkańcy naszego powiatu będą mieli okazję uczestniczyć w wyjątkowym wydarzeniu. Już 21 marca, w sercu administracyjnym naszego miasta, odbędzie się Kiermasz Wielkanocny. To doskonała okazja, by poczuć nadchodzące święta i wspierać lokalne talenty.
  1. Wydarzenie odbędzie się 21 marca w godzinach 10:30 - 13:30.
  2. Miejsce: hol na parterze Starostwa Powiatowego.
  3. Udział wezmą placówki oświatowe z Załucza, Bystrzycy oraz Matczyna.
  4. Prezentacja rękodzielniczych wyrobów wielkanocnych.

Przygotowania do Wielkanocy nabierają kolorów, a lokalna społeczność ma szansę zaangażować się w ten wyjątkowy czas w bardzo praktyczny sposób. Kiermasz Wielkanocny stanie się miejscem, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, a ręcznie wykonane ozdoby, kartki świąteczne czy dekoracje staną się pięknym uzupełnieniem domowych wnętrz. Uczestnicząc w kiermaszu, nie tylko zdobędziemy unikalne przedmioty, ale również wsparcie skierujemy w stronę Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Załuczu, Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Bystrzycy oraz Zespołu Szkół Specjalnych przy DPS w Matczynie.

Wydarzenie to, organizowane w przestronnym holu na parterze Starostwa Powiatowego, stwarza doskonałą okazję do spotkań, wymiany doświadczeń i celebracji nadchodzących świąt w duchu wspólnoty. Zapraszamy wszystkich mieszkańców do uczestnictwa w tym wyjątkowym wydarzeniu, które obok funkcji zakupowej pełni również ważną rolę integracyjną i edukacyjną, promując wartości społeczne i kreatywność wśród najmłodszych.


Na podst. Powiat Lubelski