Dlaczego Stokke Tripp Trapp® jest królem krzesełek dla dzieci?

Krzesełko dziecięce potrzebne jest zarówno do karmienia niemowlęcia, jak i starszego dziecka, które chce jeść posiłki razem z dorosłymi przy stole. Niektóre krzesełka są jednocześnie stelażem do montowania leżaczka dla noworodka i leżącego niemowlęcia. Przykładem jest krzesełko Stokke Tripp Trapp. Przeczytaj i sprawdź, dlaczego warto kupić to wyjątkowe krzesełko dla swojego maluszka.

Jak wybrać krzesełko do karmienia? Poradnik dla rodziców

Krzesełko do karmienia jest jednym z najważniejszych elementów wyprawki dla niemowlęcia. Wybierając konkretny model, warto zwrócić uwagę na:

  • bezpieczeństwo krzesełka – powinno stać stabilnie i nie ślizgać się po podłodze;
  • funkcja regulacji siedziska i podnóżka dla dziecka;
  • wielofunkcyjność krzesełka – najlepsze modele służą jako stelaż do leżaczka, krzesełko do karmienia niemowląt i przedszkolaków oraz jako krzesełka do prac plastycznych i odrabiania lekcji przy biurku dziecięcym;
  • miły dla oka design, który łatwo dopasować do każdego wnętrza.

Powyższe cechy ma krzesełko Tripp Trapp skandynawskiej marki Stokke. Wykonane jest prawie w całości z drewna bukowego lub dębowego, bez użycia szkodliwych dla zdrowia substancji. Dostępne w wersji drewna naturalnego z widocznym usłojeniem i sękami oraz w wielu wersjach kolorowych, m.in. Tripp Trapp Serene Pink i Tripp Trapp White.

Od noworodka do 136 kilogramów – Stokke Tripp Trapp jako doskonałe krzesełko na lata

Krzesełko Stokke Tripp Trapp jest stabilne, ładne i funkcjonalne. Jego wygląd i wykorzystane do produkcji materiały nawiązują do bliskiego wielu ludziom nurtu eko. Największą jednak zaletą jest fakt, że krzesełko Tripp Trapp posłuży przez wiele lat. To dlatego, że jest kompatybilne z leżaczkiem dla noworodków i z siedziskiem do karmienia niemowląt, o ile są to produkty marki Stokke. Poza tym krzesełko udźwignie też dorosłą osobę. W niektórych domach, gdy dzieci dorosną, krzesełka Stokke Tripp Trapp służą jako hokery do kuchennych stołów i blatów. 

Najlepszy sklep z ofertą krzesełek Tripp Trapp firmy Stokke

Szeroką ofertę krzesełek Tripp Trapp oraz inne, pasujące do siebie produkty Stokke, znajdziesz w internetowym sklepie na vexpi.pl. Kupisz tam również wózki dziecięce, foteliki samochodowe, zabawki, wanienki do kąpieli i wyposażenie do pokoju dziecięcego. Wejdź na stronę pod linkiem https://vexpi.pl/produkt/pokoj-dzieciecy/krzeselka/krzeselka-wielofunkcyjne/stokke-tripp-trapp-krzeslo-do-karmienia-z-drewna-bukowego-lub-debu/. Przejrzyj ofertę i kup wyprawkę dla swojego kochanego szkraba.