Rozpoczęła się sprzedaż wejściówek na starcie mistrzów i wicemistrzów Polski o pierwsze trofeum w sezonie 2022/2023. Jak przed rokiem o AL-KO Superpuchar Polski powalczą triumfator Ligi Mistrzów Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle i półfinalista Champions League Jastrzębski Węgiel. Mecz mistrza z wicemistrzem Polski odbędzie się już w środę 26 października w lubelskiej Hali Globus, początek o godz. 18.

Bilety na to spotkanie można kupić na stronie ebilet.pl. Ceny rozpoczynają się od 40 złotych. Przygotowane zostały specjalne zniżki: dla studentów z ważną legitymacją studencką: -10 zł na bilecie oraz akcja specjalna KIBICUJMY RAZEM: 4 osoby - rodzina, przyjaciele, -10 zł na każdym bilecie.

Przypomnijmy, że przed rokiem pierwsze trofeum w sezonie 2021/2022 trafiło do Jastrzębskiego Węgla. Ówcześni mistrzowie Polski pokonali Grupę Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 3:0 (25:18, 25:22, 30:28). Nagrodę dla najlepszego zawodnika spotkania otrzymał Tomasz Fornal.

Do nowego i silnie rozwijającego się ośrodka siatkarskiego w naszym kraju przyjadą prawdziwe gwiazdy! Warto zwrócić uwagę, że w najbliższym meczu o AL-KO Superpuchar Polski 2022 wystąpi aż pięciu wicemistrzów świata z reprezentacji prowadzonej przez Nikolę Grbicia – Aleksander Śliwka, Łukasz Kaczmarek, Marcin Janusz z ZAKSY oraz Tomasz Fornal i Jakub Popiwczak z Jastrzębskiego Węgla.

Cieszę się, że możemy liczyć na kolejnego przyjaciela ligowej siatkówki, partnera który chce z nami rozwijać jedną z najlepszych lig świata. Spodziewamy się, jak przed rokiem, święta siatkówki w Lublinie, to miasto pokazało już nie raz, że kocha nasz sport. LUK Lublin mógł się poszczycić bardzo wysoką frekwencją w sezonie ligowym, widać że kibice chcą oglądać gwiazdy. A tych w tym spotkaniu nie zabraknie, bowiem będą mistrzowie olimpijscy, wicemistrzowie świata, triumfatorzy Ligi Mistrzów – mówi Artur Popko, prezes Polskiej Ligi Siatkówki.

Serdecznie zapraszamy do wspólnego kibicowania!