„FOTOGRAFIE Z DAWNEJ PRACY” – POKAŻ NAM JAK WYGLĄDAŁ TWÓJ ZAWÓD PRZESZŁOŚCI

Przed mieszkańcami województwa podkarpackiego i lubelskiego nie lada wyzwanie. Czas zmierzyć się w fotograficznej zabawie „Fotografie z dawnej pracy” i zawalczyć o tytuł najlepszej fotografii. Konkurs polega na wysłaniu zdjęć, które pokazują Twoją dawną pracę.

Do zabawy zaproszone są osoby w wieku minimum 50 +, które chcą podzielić się swoją historią zawodową i chcą przyczynić się do stworzenia wspaniałej galerii zdjęć, która pokaże wszystkim jak ogromne zmiany zaszły w życiu zawodowym wszystkich Polaków.

Każdy z uczestników musi wypełnić internetowy formularz zgłoszeniowy https://www.aplikuj.pl/konkurs-fotografie-zgloszenie poprzez, który należy wysłać maksymalnie 3 zdjęcia wraz z krótkim ich opisem. Do zabawy można dołączyć do 16 października 2022 roku. Formularz można wypełnić samodzielnie lub z pomocą bliskich.

Zespół Aplikuj.pl przygotował wspaniałe nagrody: telefony komórkowe lub inne sprzęty RTV, kursy komputerowe od podstaw (strefakursow.pl), a także książki i przydatne gadżety dla wyróżnionych.

O szczegółach konkursu dowiesz się z regulaminu:

https://www.aplikuj.pl/konkurs-fotografie