Za kradzież 13 przesyłek odpowie pracownik jednej z firm kurierskich. Mężczyzna podczas załadunku towaru brał z magazynu paczki, do których nie był uprawniony. Trwa szacowanie dokładnych strat, które wynosić będą kilka tysięcy złotych. 31-letni mieszkaniec gminy Milejów usłyszał już zarzuty, do który popełnienia się przyznał. Grozi mu do 5 lat więzienia.

Wczoraj funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie zostali powiadomieni o serii kradzieży przesyłek z magazynu jednej z firm kurierskich. Jak wynikało ze zgłoszenia, przestępstw miał dopuścić się jeden z kurierów. Mężczyzna przez kilka tygodni, podczas załadunku brał bez upoważnienia paczki z magazynu. Z informacji przekazanych przez firmę wynikało, że jego łupem padło co najmniej 13 przesyłek. Obecnie trwa dokładne szacowanie strat. Jednak już wiadomo, że będą one wynosić kilka tysięcy złotych.

31-latek został zatrzymany przez wywiadowców. Mężczyzna trafił na 6. komisariat. Tam usłyszał zarzuty kradzieży, do których popełnienia się przyznał. Grozi mu do 5 lat więzienia.

komisarz Kamil Gołębiowski