Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Lublin

Gabinet stomatologiczny Ziombki - pierwsza pomoc dla zębów malucha w Poznaniu!

Gabinet stomatologiczny Ziombki to stosunkowo nowe miejsce na mapie Poznania. Został stworzony w 2017 r. przez lekarza dentystę Hannę Sobotę. Kierowana chęcią pomocy najmłodszym pacjentom, zbudowała ona od podstaw gabinet stomatologiczny wyłącznie dla dzieci!

Kierowany przez nią zespół specjalistów dokłada wszelkich starań, aby prowadzona przez niego placówka nie tylko gwarantowała dzieciom opiekę medyczną na najwyższym poziomie, ale także była miejscem przyjaznym maluchom. Ziombki od samego początku swojego istnienia odróżniają się od innych gabinetów stomatologicznych.

Co więc odróżnia gabinet dentystyczny Ziombki od innych ośrodków stomatologii pediatrycznej?

Ziombki - Gabinet z Misją

Zespół Ziombków pragnie otoczyć każdego małego pacjenta najlepszą możliwą opieką. W tym celu stawia na kompleksowe podejście.

Istotne dla prowadzącego Ziombki zespołu specjalistów jest nie tylko leczenie chorych zębów dzieci, ale także zapobieganie problemom ze zdrowiem jamy ustnej u małych pacjentów. Elementem misji Ziombków jest więc także profilaktyka.

Najważniejsze działania zapobiegawcze to:

  • Edukowanie rodziców, jak mogą nauczyć swoje dzieci dbałości o zęby oraz wyrobić w swoich pociechach dobre nawyki stosowania rutynowych czynności higienizacyjnych.
  • Dbanie o psychologiczne potrzeby małych pacjentów. Zbudowanie z nimi relacji opartej na zaufaniu pozwala na efektywne i bezstresowe leczenie. Dzieci, które mają pozytywny stosunek do dbania o zdrowie jamy ustnej, wyrosną na odpowiedzialnych dorosłych, pamiętających o kontrolnych wizytach u dentysty i  regularnym szczotkowaniu zębów.
  • Stosowanie w klinice wyłącznie najlepszych materiałów i najnowszych technik terapeutycznych.
  • Ciągłe edukowanie personelu gabinetu, tak, aby leczenie w Ziombkach odbywało się według najbardziej aktualnych standardów naukowych.

Chcesz dowiedzieć się więcej o gabinecie? A może jesteś już zdecydowany,  aby umówić się na wizytę? Możesz to zrobić w każdej chwili - wystarczy tylko kliknąć w ten odnośnik: Kontakt z Stomatologią Dziecięcą w Poznaniu Ziombki.

Możliwości Kontaktu z Gabinetem Stomatologicznym Ziombki

Polecana w niniejszym artykule przychodnia stomatologii dziecięcej słynie nie tylko z doskonałej jakości opieki medycznej, ale także z szerokiej obecności w Internecie i oferowania pacjentom wielu różnych form kontaktu.

Na stronie gabinetu dostępny jest nie tylko numer telefonu, ale także adres e-mail. Osoby, zainteresowane szybkim kontaktem z zespołem, mogą także skorzystać z formularza kontaktowego. Wypełniając go, można nie tylko opisać swój problem, ale także zamówić szybki kontakt zwrotny.

Ciekawą opcją są również linki do profili Ziombków na Facebooku i Instagramie. Klinika jest aktywna w mediach społecznościowych, w których regularnie publikuje nowe posty. Możesz więc nie tylko skontaktować się z gabinetem, ale także polubić jego posty i pochwalić publikowane przez niego zdjęcia. Także i pod tym względem przychodnia jest więc instytucją na miarę XXI wieku!

Pomocna dla osób, zainteresowanych kontaktem osobistym lub potrzebujących szybkiej pomocy, jest opublikowana na stronie mapka dojazdowa. Pomoże ona trafić do gabinetu nawet osobom, które nie znają za dobrze Poznania.

Jak widać, możliwości kontaktu z gabinetem stomatologii pediatrycznej Ziombki są bardzo różnorodne. Każdy czytelnik, zainteresowany bliższym zapoznaniem się z polecaną kliniką lub chcący skorzystać z jej usług, bez większego wysiłku znajdzie najdogodniejszą dla siebie formę kontaktu. Wybór należy do Was!