Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Lublin

Kurs PapaSEO

Grzegorz Strzelec, znany ostatnio również jako PAPA SEO jest tym typem człowieka, który jak coś robi to na całego. Pozycjonowanie w Google również. Nikt nie poddaje w wątpliwość jego reputacji, jaką zdobywał samodzielnie a następnie pracując dla największych marek w tym dla Onetu i grupy Discovery - właściciela stacji TVN. Jego metodyczne podejście do pozycjonowania w Google pozwala osiągnąć efekty, obok których nie sposób przejść obojętnie. Chętnie dzieli się wiedzą o pozycjonowaniu na licznych konferencjach z branży marketingu, udzielając wywiadów czy udzielając się na grupach. Nie tak dawno zrealizował duży projekt polegający na szkoleniach stacjonarnych. Przyjeżdżał do różnych miast w całej Polsce, w tym do Lublina i w małej zamkniętej grupie nauczał swojego podejścia, przekazywał wiedzę z dużą skrupulatnością. Zainteresowanie było tak duże, że do niektórych miejscowości musiał przyjeżdżać drugi raz!

Marketing internetowy i jego rozwój - specjalistyczny kurs PAPA SEO

Ostatnie wydarzenia na świecie nie sprzyjają organizacji szkoleń stacjonarnych. Mowa oczywiście o rzeczywistości pandemicznej, która dotknęła praktycznie każdą gałąź gospodarki. Wychodząc temu naprzeciw Grzegorz Strzelec doskonale przygotował i wdrożył specjalistyczne kursy online z dziedziny SEO. Stworzył w pierwszej kolejności profesjonalne rozbudowane wideo-studio na potrzeby szkoleń. Powstawanie studia można było śledzić na różnych grupach SEO, gdzie Grzegorz co chwilę uchylał rąbka tajemnicy swojego projektu - lista tematów, wstępne materiały demo. Wielu specjalistów z branży marketingu i nie tylko czeka na owoc tych prac, aby zaczerpnąć wiedzy specjalistycznej o kompleksowym pozycjonowaniu stron w Google.

PAPA SEO - kurs o pozycjonowaniu autorstwa Grzegorza "PapaSEO" Strzela oraz jego przepis na jednorożca SEO. Dostępny również w Lublinie

Mityczny jednorożec branży SEO

Info od autora - tekst, który czytasz, jest wyłącznie próbą uwidocznienia w wynikach naturalnych hasła "PAPASEO" jak i "PAPA SEO" oraz "jednorożec SEO". Celem artykułu nie jest ubliżanie żadnej osobie. Kurs SEO specjalisty Grzegorza Strzelca z całego serca polecam i szanuję jego pracę jako świetnego fachowca z naszej branży. Kurs o którym pisaliśmy mamy wykupiony z góry na rok. Należy jeszcze wyjaśnić czym jest zwrot jednorożec SEO. Można by powiedzieć, że tak na prawdę zwrot ten nie precyzuje nic konkretnego, nic konkretnego również nie oznacza. Jest to ogólna fraza - jednorożec natomiast (patrząc przez pryzmat mitologii) to swoisty święty grall wszystkich seowców - specjalistów działających w temacie optymalizacji stron www.

Sprawdź - https://papaseo.com/