Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Lublin

Nowoczesne leczenie na miarę dwudziestego pierwszego wieku

Nowa Ortopedia jest częścią Szpitala Dworska znajdującego się w Krakowie na ulicy Dworska 1B/1LU. Jest to prywatna placówka oferująca wysokiej jakości usługi podparte doświadczeniem szerokiej kadry lekarzy, fizjoterapeutów i trenerów personalnych. To co wyróżnia to miejsce na tle innych to możliwość skorzystania z szerokiej gamy zabiegów, diagnostyki i kuracji pooperacyjnych w jednym miejscu. Dla pacjentów zainteresowanych szerokim wyborem różnych form leczenia udostępniona została również bogata wiedza dostępna pod adresem https://nowaortopedia.pl/

Leczenie operacyjne

Nowa Ortopedia skupia się na tym, aby iść z duchem czasu i proponować pacjentom najmniej inwazyjne (a tym samym minimalnie bolesne) procedury chirurgiczne. Wiąże się to z szybszym i skuteczniejszym leczeniem oraz błyskawicznym powrotem do pełni zdrowia. W przypadku, gdy konieczny jest zabieg stosowane są tylko najwyższej klasy implanty znanych producentów. Po przeprowadzeniu zabiegu lub operacji pacjenci otrzymują do dyspozycji system Game – Ready, który pozwala na szybszy powrót do pełnej sprawności.

Urządzenie za pomocą optymalnego uścisku oraz zastosowania chłodzenia pozwala zmniejszyć obrzęk, ból oraz sprawia, że następuje efektywniejsza regeneracja uszkodzonych tkanek. To innowacyjne urządzenie ma zastosowanie nie tylko po różnego rodzaju zabiegach, ale również służy skróceniu rekonwalescencji po doznanych urazach i kontuzjach.

Wyjście naprzeciw potrzebom pacjentów

Placówka Nowa Ortopedia jest otwarta od wczesnych godzin porannych, aż do późnych godzin wieczornych, a także w soboty do godzin popołudniowych. Dzięki temu pacjent jest w stanie zaplanować wizytę w dogodnym dla siebie terminie. Rejestrację można wykonać za pomocą strony internetowej, telefonicznie lub dokonać jej osobiście w placówce. Należy też zauważyć, że do dyspozycji oczekujących jest kawa lub herbata, a także zwykła woda. Dzieci z rodzicami mają dostęp do bawialni, więc ich pociechy nie będą się tutaj nudzić w oczekiwaniu na wizytę.