Wesele w plenerze to z pewnością marzenie każdej Panny Młodej, która dotychczas mogła oglądać je tylko w amerykańskich filmach. Obecnie i w Polsce istnieje możliwość organizacji imprezy w takim stylu. Takie rozwiązanie bije rekordy popularności, dlatego warto zdecydować się na organizację wesel plenerowych w Warszawie. Profesjonalna obsługa zapewnia wyjątkową aranżację wybranego miejsca, dostępny catering, a także wiele atrakcji, takich jak food truck na terenie Warszawy. Podpowiadamy, jak wygląda organizacja imprezy weselnej na świeżym powietrzu.

Catering na imprezę weselną

Każde udane przyjęcie powinno zapewnić doskonały catering dopasowany do potrzeb przybyłych gości. Catering dla firm bierze pod uwagę diety specyficzne, takie jak nietolerancja laktozy, wegetarianizm czy weganizm. Organizowany catering na imprezę weselną w plenerze powinien w pewien sposób nawiązywać do trendu slow wedding, który skupia się na przeżywaniu, a nie na pokazywaniu. Warto zatem wziąć tutaj pod uwagę zastawę bezpieczną dla środowiska.

Jak zorganizować udane wesele w plenerze?

Doskonałym pomysłem na zorganizowanie niestandardowego cateringu będzie wynajem food trucka w Warszawie. Jaki food truck będzie idealny na wesele w plenerze? Warto tutaj zwrócić uwagę na estetyczny wygląd pojazdu. Powinien on bowiem odpowiednio dopasować się do stylistyki przyjęcia. Trend organizacji wesel na świeżym powietrzu na dobre zagościł w branży eventowej. Obecnie w takiej formie organizuje się imprezy firmowe czy imprezy dla rodzin. Organizacja imprez dla firm w plenerze to nie lada wyzwanie. Dowiedz się, jak tego dokonać!

Przed organizacją wesela plenerowego warto dokładnie zaznajomić się z miejscem, w którym ma się odbyć. Ważne jest, aby wziąć pod uwagę infrastrukturę przy rozmieszczaniu poszczególnych elementów wystroju czy części bufetu. Dodatkowo powinniśmy zapewnić gościom bezpieczeństwo, dogodny dojazd i miejsca parkingowe. Weźmy również pod uwagę to miejsce pod względem dekoracji i aranżacji.

Nie tylko wesela, czyli organizacja innych imprez plenerowych

Plenerowe imprezy dla firm biją rekordy popularności. Większe przedsięwzięcia tego rodzaju decydują się na organizację imprez dla rodzin dla pracowników. Organizacja imprez dla firm w takim w stylu wymaga niestandardowych rozwiązań. Dlatego też coraz większą popularnością cieszy się catering dla firm w specyficznej formie. Wynajem food trucków na imprezy firmowe to świetna propozycja dla tych, którzy chcą zapewnić swobodną atmosferę i warunki do zapoznania się pracowników. Jaki food truck w Warszawie będzie najlepszy na imprezę firmową? W takim przypadku doskonale sprawdzi się taki catering, który będzie posiadał różnorodne menu. Na imprezie dla firm mogą pojawić się osoby z nietolerancją laktozy, a także takie, które preferują diety wegetariańskie, bądź wegańskie. Postarajmy się zatem, aby przekąski dostępne w food trucku na imprezie firmowej były dostępne dla każdego.