Trwa akcja poszukiwawcza na Zalewie Zemborzyckim. Policjanci i strażacy szukają dwóch wędkarzy. Ciało jednego z nich już udało się znaleźć.

Dwaj mężczyźni w wieku 37 i 60 lat przyjechali na ryby nad Zalew Zemborzycki wczoraj około godz. 17:00. Jak wynika z naszych ustaleń mieli własny rower wodny. Niestety do wczesnych godzin rannych nie wrócili do domu. Zaniepokojona rodzina poinformowała o tym policję. Od rana nad zalewem pracują nasi policjanci i inne służby. Odnaleziony został samochód , którym przyjechali wczoraj wieczorem.

Oprócz policji w działaniach bierze udział udział Specjalistyczna Grupa Ratownictwa Wodno - Nurkowego lubelskiej straży pożarnej, która używa sonaru. Dodatkowo przeszukiwany jest brzeg zbiornika.

Około południa w okolicach tamy odnaleziono przewrócony rower oraz zwłoki jednego z mężczyzn. Nadal trwają poszukiwania drugiej osoby.

R.L.R.

 

 

 

 


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.