Dzięki szybkiej reakcji policjantów z komisariatu w Niemcach, udało się zapobiec targnięciu na własne życie przez 32-latka. Gdy policjanci weszli do mieszkania mężczyzny, siedział on w wannie z kuchennym nożem w ręku. Był roztrzęsiony. Jak się okazało znajdował się pod silnym działaniem alkoholu. Na miejsce wezwano karetkę pogotowia oraz zapewniono mu właściwą opiekę.

   Do zdarzenia doszło wczoraj w nocy. Około godziny 23.00 dyżurny komisariatu Policji w Niemcach został powiadomiony o tym, że 32-letni mieszkaniec gminy Jastków zamierza popełnić samobójstwo. Informacja została przekazana przez znajomego z którym kontaktował się zdesperowany mężczyzna.

   Policjanci od razu zostali skierowani pod adres zamieszkania 32-latka. Tam okazało się, że drzwi do mieszkania zamknięte są na klucz. Na szczęście na miejscu obecna była matka mężczyzny, która posiadała zapasowy komplet. Po wejściu do środka okazało się, że zdesperowany 32-latek znajduje się w łazience. Siedział w wannie trzymając w ręku nóż kuchenny. Był roztrzęsiony. Jak się okazało znajdował się pod silnym działaniem alkoholu.

   Na miejsce wezwano karetkę pogotowie oraz zapewniono właściwą opiekę.

KG