Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Lublin

Policjanci z I komisariatu poszukują sprawców kradzieży. Sprawca kradzieży telefonu został nagrany, jak ze skradzionym łupem zmierzał w kierunku lombardu. Monitoring zarejestrował również mężczyznę, który ukradł rower spod centrum medycznego przy ul. Okopowej w Lublinie. Ktokolwiek rozpoznaje sprawców tych przestępstw, proszony jest o kontakt z Policją.

Z przyjętego zgłoszenia wynika, że 18 lipca b.r. do budynku jednej z firm mieszczących się przy ul. Narutowicza w Lublinie wszedł nieznany mężczyzna. Wykorzystując nieuwagę pracowników zabrał telefon. Urządzenie warte było około 5 tys. zł.

Sprawca kradzieży.

Następnie z kradzionym telefonem w ręku mężczyzna udał się ul. Narutowicza w kierunku jednego z lombardów.  Moment ten uchwyciły kamery monitoringu.

 

 

Policjanci prowadzą także dochodzenie w sprawie kradzieży roweru spod budynku centrum medycznego przy ul. Okopowej. Do przestępstwa doszło 8 lipca b.r. Jak wynika z ustaleń mundurowych, nieznany mężczyzna ukradł cudzy rower, który przypięty linką zabezpieczającą stał przy wejściu do budynku. Na zabezpieczonym nagraniu widać jak sprawca z całej siły pokonuje zabezpieczenia i kradnie jednoślad, a później jak gdyby nigdy nic, nim odjeżdża.

Ktokolwiek rozpoznaje sprawców tych przestępstw,  proszony jest o kontakt z Komisariatem I Policji w Lublinie pod nr tel.  81 535-45-73 lub nr alarmowy 112.

 

Ładowanie odtwarzacza...

 

AK