Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Lublin

Jak wyglądają śniadania biznesowe?

Jak wyglądają śniadania biznesowe?

Na pewno wielokrotnie słyszałeś o biznesowych lunchach czy kolacjach. Interesy przy jedzeniu są niezwykle popularne! Czy słyszałeś może o śniadaniach biznesowych? Sprawdź, jakie są jego zalety, czemu służą i jakie są ich zalety.

 

Kto organizuje śniadania biznesowe?

Bez względu na to, dla jakiej branży działasz, to z pewnością wiesz, że utrzymywanie i poszerzanie kontaktów jest niezwykle istotne. Utrzymywanie pozytywnych relacji może przyczynić się do rozwoju twojego biznesu. W ten sposób możesz poszerzać zakres swoich usług czy zdobywać nowych klientów.

Co mają do tego śniadania biznesowe? To świetna okazja, aby przy dobrym jedzeniu i kawie, rozmawiać o wspólnych interesach. W ten sposób Ty oraz Twoi wspólnicy, czy klienci będziecie mieli szansę porozmawiać w neutralnym środowisku, gdzie wszyscy poczujecie się swobodnie. Poranek to również pora dnia, w której łatwiej przyswaja się informacje, czy zapamiętuje się nowe twarze, czy nazwiska.

Śniadania biznesowe najczęściej są urządzane przez samorządy, prywatne przedsiębiorstwa, grupy zrzeszające pracodawców, czy ośrodki wspierania przedsiębiorczości. Niektóre spotkania mają charakter otwarty i mogą wziąć w nim wszystkie zainteresowane osoby, a na inne trzeba mieć specjalne zaproszenie.

 

W jaki sposób wyglądają śniadania biznesowe?

Śniadania biznesowe często rozpoczynają się bardzo wczesnym rankiem, czyli około 6.30. Taka pora wybierana jest po to, aby po odbytym spotkaniu można było spokojnie dotrzeć do biura. Przebieg spotkania może być różny. Większość rozpoczyna się od wspólnego posiłku, który podawany jest w formie bufetu. Nierzadko się zdarza, że porządek takiego spotkania jest z góry ustalony i posiada grafik, którego prelegenci się mocno trzymają.

Plan może zawierać takie punkty, jak:

  • Przywitanie i krótkie prezentacje gości;

  • Wystąpienie wyznaczonego mówcy;

  • Losowanie nagród;

  • Rozpoczęcie części śniadaniowej;

  • Zamknięcie spotkania.

 

Jak zorganizować śniadanie biznesowe?

Organizacja śniadania biznesowego to niełatwe zadanie. Takie spotkania nie są długie, bo trwają na ogół 2-3 godziny. Warto wówczas, aby ten czas był maksymalnie wykorzystany.

Biznes na śniadanie? Zapraszamy do Hampton by Hilton! Masz szansę rozpocząć dzień ze swoimi współpracownikami, kontrahentami czy klientami na śniadaniu biznesowym! To idealna okazja do wymiany doświadczeń czy przedstawienia swojej oferty.

W przygotowanym pakiecie masz wynajem sali konferencyjnej do 4h, pyszne śniadanie z ciepłymi i zimnymi napojami, bezpłatny garaż podziemny dla gości i opiekę ze strony hotelu.

Więcej informacji: https://hamptonlublin.pl/oferta/sniadania-biznesowe/