Policjanci z I komisariatu poszukują oszustów, którzy podając się za pracowników firmy wodociągowej weszli do mieszkania przy ul. Ogrodowej. Tam wykorzystując sytuację ukradli pieniądze, biżuterię a nawet medale i ordery należące do właścicieli. Policjanci z Laboratorium Kryminalistycznego KWP w Lublinie na podstawie relacji pokrzywdzonego sporządzili portrety pamięciowe sprawców. Osoby, które ich rozpoznają prosimy o kontakt pod nr tel. 81 535 45 73 lub 112. Informację można przekazać anonimowo!

    Do zdarzenia doszło przy ul. Ogrodowej w Lublinie. Dwaj młodzi mężczyźni zostali wpuszczeni do mieszkania przez pokrzywdzonego. Był przekonany, że ma do czynienia z pracownikami firmy wodociągowej. Sprawcy wykorzystali sytuację i ukradli z mieszkania pieniądze, biżuterię oraz medale i ordery należące do właścicieli. Straty to ponad 14 tysięcy złotych. Policjanci z Laboratorium Kryminalistycznego KWP w Lublinie na podstawie relacji pokrzywdzonego sporządzili portrety pamięciowe sprawców.

    Sprawę prowadzą policjanci z I komisariatu Policji. Osoby, które ich rozpoznają prosimy o kontakt pod nr tel. 81 535 45 73 lub 112. Informację można przekazać anonimowo!

AF.

  • poszukiwani sprawcy kradzieży
  • portret pamięciowy