Policjanci z III komisariatu poszukują mężczyzny, który pod koniec kwietnia spod jednego z dyskontów w Lublinie ukradł rower. Wartość skradzionego jednośladu oszacowana została na kwotę 1200 zł. Kilka godzin później pokrzywdzony na jednej z lubelskich ulic zauważył i rozpoznał swój rower, prowadzony przez nieznanego mężczyznę. Właściciel odzyskał swoją własność, jednak sprawca zbiegł.

Do przestępstwa doszło pod koniec kwietnia b.r. Z przyjętego przez policjantów zawiadomienia wynika, że właściciel roweru w godzinach popołudniowych przyjechał nim pod jeden ze sklepów przy ul. Woronieckiego. Po wyjściu z lokalu, jednośladu już nie było. Wartość skradzionego roweru pokrzywdzony wycenił na 1200 zł.

Kiedy około godz. 18.30 pokrzywdzony znajdował się w rejonie ul. Kunickiego, rozpoznał swój jednoślad prowadzony przez nieznanego mężczyznę. Kiedy próbował go odebrać, mężczyzna zostawił skradziony rower i oddalił się.

Sprawcy kradzieży poszukują funkcjonariusze z Komisariatu III Policji w Lublinie. Z relacji pokrzywdzonego wynika, że był nim mężczyzna w wieku około 40 lat, o szczupłej sylwetce, 185 cm wzrostu, krótkich włosach. Nosił kilkudniowy zarost. Tego dnia ubrany był w czarną ortalionową kurtkę, czarne jeansy  oraz czarne buty.  Policjanci sporządzili także portret pamięciowy sprawcy.

Ktokolwiek rozpoznaje tego mężczyznę, bądź posiada istotne informacje mogące przyczynić się do ustalenia jego tożsamości, proszony jest o kontakt z Komisariatem III Policji w Lublinie pod nr tel. 81 535 58 00 lub tel. 112.

AK

  • portret sprawcy