Zdjęcie Artykułu

Zachęcamy do odsłuchania środowej audycji „Pogotowie radiowe”. Na temat nieodpłatnej pomocy prawnej, świadczonej w całej Polsce na zlecenie starostw powiatowych, wypowiadał się Prezydent RP Andrzej Duda, dr. Krzysztof Szczucki z Kancelarii Prezydenta RP oraz Mirosław Jarosz - Naczelnik Wydziału Audytu, Kontroli i Jakości Starostwa Powiatowego w Lublinie.

Audycja jest dostępna na stronie Radia Lublin pod adresem: https://radio.lublin.pl/news/pogotowie-radiowe

Przypominamy, że na mocy przepisów, które weszły w życie na początku 2019 roku nieodpłatna pomoc prawna przysługuje każdej osobie, która nie jest w stanie ponieść kosztów odpłatnej pomocy prawnej i która złoży stosowne oświadczenie. Więcej informacji na temat nieodpłatnej pomocy prawnej, wszelkie potrzebne informacje i oświadczenia dostępne są na naszej stronie internetowej w zakładce Nieodpłatna Pomoc Prawna (http://www.powiat.lublin.pl/nieodplatna-pomoc-prawna1.html).


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.