Kryminalni z Niemiec zatrzymali 21-latka z gm. Wólka, który posiadał ciasteczka z posypką marihuany. Policjanci w jego mieszkaniu ujawnili łącznie ponad 40 „odurzających” ciasteczek. Teraz o dalszym losie 21-latka zadecyduje sąd.

Kryminalni z Komisariatu Policji w Niemcach podejrzewali, że 21-latek z gm. Wólka może w miejscu zamieszkania posiadać środki odurzające. W poniedziałek policjanci pojechali sprawdzić posiadane informacje. Ich przypuszczenia okazały się słuszne. W pokoju młodego mężczyzny funkcjonariusze ujawnili upieczone ciasteczka. Po sprawdzeniu ich narkotestem okazało się, że zawierają marihuanę. Łącznie kryminalni ujawnili ponad 40 „odurzających” ciasteczek z posypką marihuany. Młody mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. 

Wczoraj zostały nim przeprowadzone czynności procesowe. 21-latek usłyszał zarzuty posiadania środków odurzających. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd.

K.K.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.