Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Lublin

Policjanci z IV Komisariatu Policji zatrzymali sprawcę kradzieży perfum z jednej z drogerii przy ul. Lipowej. Okazał się nim 36-letni mieszkaniec Lublina. Mężczyzna wykorzystując chwilową nieuwagę obsługi sklepu ukradł 8 opakowań markowych perfum o wartości ponad 2 tys. zł. Teraz za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem.

Z prośbą o pomoc w rozpoznaniu sprawcy kradzieży perfum z drogerii znajdującej się na terenie jednej z galerii handlowych przy ul. Lipowej w Lublinie zwracaliśmy się do Państwa w połowie października ub.r. „Oko” kamery uchwyciło moment kradzieży 8 opakowań markowych perfum i sylwetkę sprawcy. Wartość strat poniesionych przez drogerię została oszacowana na kwotę ponad 2000 zł. Na naszej stronie publikowaliśmy wizerunek sprawcy. Do zdarzenia doszło pod koniec sierpnia ub.r.

Sprawę prowadzili policjanci z IV Komisariatu Policji w Lublinie. Wczoraj kryminalni zatrzymali sprawcę kradzieży. Okazał się nim 36-letni mieszkaniec Lublina.

Teraz za swój czyn mężczyzna odpowie przed sądem. Zgodnie z kodeksem karnym za kradzież grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.  

K.K.