Lubelscy strażacy z 9 medalami na Mistrzostwach Służb Mundurowych w Pływaniu

Lubelscy strażacy pokazali klasę na Mistrzostwach Polski Służb Mundurowych w Pływaniu, zdobywając aż 9 medali!
- Lubelscy strażacy w akcji na pływalni w Szczytnie
- Wyniki i nagrody dla najlepszych zawodników
W dniach 29-30 marca 2025 roku w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie odbyły się emocjonujące zawody, które przyciągnęły 52 drużyny z całej Polski. To wydarzenie, objęte honorowym patronatem Komendanta Głównego Policji, stało się prawdziwym świętem sportu dla służb mundurowych.
Lubelscy strażacy w akcji na pływalni w Szczytnie
W rywalizacji wzięli udział przedstawiciele województwa lubelskiego, którzy zaprezentowali swoje umiejętności w różnych konkurencjach. Mł. bryg. Dorota Kowal była prawdziwą gwiazdą zawodów, zdobywając imponujące 6 medali! Jej determinacja i talent nie przeszły niezauważone. Wśród mężczyzn wyróżnił się asp. Tomasz Kawczyński, który trzykrotnie stawał na podium, co potwierdza jego wysoką formę i zaangażowanie. Na szczególne uznanie zasługuje również mł. ogn. Karol Pocztarski, który mimo dużej konkurencji zajął 57 miejsce na 150 startujących zawodników. Jego występ pokazuje, że każdy start to krok do przodu i szansa na rozwój.
Wyniki i nagrody dla najlepszych zawodników
Zawody były rozgrywane w czterech kategoriach wiekowych: Open (do 39 lat), Masters I (40-49 lat), Masters II (50-59 lat) oraz Masters III (60 lat i starsi). Uczestnicy mieli okazję rywalizować w 20 konkurencjach zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn oraz w sztafetach. Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe medale, dyplomy oraz puchary, co stanowiło doskonałą motywację do dalszej pracy i treningów. Dzięki takim wydarzeniom jak Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w Pływaniu, strażacy z Lublina mogą nie tylko doskonalić swoje umiejętności, ale także integrować się z innymi jednostkami z całego kraju. To ważny krok w budowaniu silnej społeczności służb mundurowych, która działa na rzecz bezpieczeństwa obywateli. Emocje związane z tymi zawodami na pewno pozostaną na długo w pamięci uczestników oraz kibiców. Gratulujemy wszystkim lubelskim strażakom i życzymy kolejnych sukcesów!
Według informacji z: WSP w Lublinie
Ostatnie Artykuły

Powiat wchodzi w wakacyjny tryb. Zmiany obejmą urząd i pomoc prawną

Jak sprawnie obsłużyć pacjentów 39 poradni? Lubelski Sanitas zatrudnia cyfrowego asystenta

Lublin uruchamia pilotaż CardioSense. Seniorzy dostaną sprzęt do kontroli zdrowia

Po dachowaniu BMW w Lublinie 17-latka zginęła, 19-latek trafił do aresztu

Na Zamku Lubelskim padły mocne słowa o służbie i państwie prawa

Na S17 ruch wrócił po naprawie. Drogowcy już sprawdzają kolejne miejsca

Lublin z główną nagrodą w konkursie o handlu ludźmi

Lublin wchodzi w weekend pełen wydarzeń. Od alternatywy po rycerzy

4-latek sam na ulicy Lublina. Taksówkarz zareagował w ostatniej chwili

Skrzypce i fortepian w Ogrodzie Saskim. Wieczór z Wieniawskim

Wschód Kultury - Inne Brzmienia dziś rozkręca Lublin na cztery festiwalowe noce

Dwaj mieszkańcy Lublina zatrzymani za podpalenia. Obaj przyznali się do winy

ZOOM zbiera wakacyjny Lublin w jednym numerze i kusi do lektury

Dwa podpalenia w Lublinie - policja namierzyła sprawców i zabezpieczyła mienie
Przydatne dane teleadresowe
- Oddział Celny Pocztowy w Lublinie - kontakt i godziny
- Wojskowe Centrum Rekrutacji w Lublinie - kontakt, godziny, rekrutacja 2026
- Wojewódzkie Pogotowie Ratunkowe w Lublinie - kontakt, godziny, jak wezwać pomoc
- PGE Polska Grupa Energetyczna w Lublinie - kontakt, awarie, e-BOK
- Lubelskie Centrum Konferencyjne w Lublinie - kontakt i dojazd
- Parafia NMP Nieustającej Pomocy w Lublinie - msze, kancelaria, sakramenty
