W sobotę, 15 stycznia LUK Lublin zmierzy się w Hali Globus z Grupą Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. Sprzedaż biletów na sobotni mecz z jednym z najbardziej utytułowanych zespołów PlusLigi, który ma na swoim koncie m.in. zwycięstwo w Lidze Mistrzów, osiem tytułów Mistrza Polski i osiem triumfów w Pucharze Polski – Grupą Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle rozpocznie się w środę (12 stycznia) o godzinie 20:13 w serwisie Eventim.pl.

Drużyna z Kędzierzyna-Koźla prowadzona przez rumuńskiego trenera Gheorghe Cretu w trwającym sezonie PlusLigi nie zaznała jeszcze goryczy porażki. W szeregach ZAKSY występują czołowi siatkarze reprezentacji Polski i USA.

Z uwagi na ogromne zainteresowanie meczem z aktualnym Klubowym Mistrzem Europy, jak i na ograniczoną ilość miejsc oraz obostrzenia, które pozwalają zapełnić halę Globus im. Tomasza Wójtowicza w 30% (do limitu nie wliczają się osoby zaszczepione). Uwaga: ceny biletów na spotkanie LUK Lublin – Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle ulegają zmianie:

  • bilet ulgowy 30 zł
  • bilet normalny 40 zł.

Spotkanie rozpocznie się 15 stycznia o godz.20.30. Wspierajmy naszą drużynę w osiągnięciu celu, jaki sobie postawiła: pokonać niepokonanych!

źródło: lkps.lublin.pl