Centrum Kultury poszukuje osoby na stanowisko: Specjalist/-ka ds. Sprzedaży / Kasjer, kasjerka.

Forma zatrudnienia: pełen etat (z możliwością przedłużenia dobowego wymiaru pracy do 12 godzin)
Główne obowiązki na stanowisku:
– profesjonalna obsługa klienta w zakresie sprzedaży biletów wstępu, wydawnictw, gadżetów promocyjnych oraz sprzedaży usług edukacyjnych i artystycznych instytucji
– obsługa kasy fiskalnej i wystawianie dokumentów sprzedaży
– prowadzenie internetowej sprzedaży biletów
– kompleksowe udzielanie informacji
– prowadzenie systemu rezerwacji
– dbanie o dobry wizerunek instytucji
– prowadzenie dokumentacji związanej z funkcjonowaniem kasy, w tym sporządzenie raportów kasowych dziennych i miesięcznych
– rozliczanie kasy po zakończonej pracy
– przygotowywanie gotówki do kasy głównej oraz prowadzenie związanej z tym ewidencji.

Wymagania niezbędne:
– min. średnie wykształcenie
– doświadczenie w pracy na pokrewnym stanowisku
– doświadczenie w obsłudze kasy fiskalnej i terminala
– bardzo dobra znajomość obsługi komputera
– komunikatywność i umiejętność nawiązywania pozytywnych relacji z klientami
– umiejętność pracy w zespole
– umiejętność pracy pod presją czasu,
– dobra organizacja pracy i skuteczność w działaniu
– wysoka kultura osobista, odpowiedzialność, dyspozycyjność
– sumienność, skrupulatność oraz duża samodzielność w działaniu
– zdolność do czynności prawnych, niekaralność.
– dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
pracę w dynamicznie rozwijającej się instytucji,
możliwość rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji do dnia 17.08.2018:
drogą mailową:
z dopiskiem „Nabór na stanowisko kasjera/kasjerki CK”.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami, których zaprosimy do udziału w rozmowie kwalifikacyjnej.
Wymagane dokumenty i oświadczenia: CV, list motywacyjny, oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji wraz z klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 10.05.2018 r. o ochronie danych osobowych. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, iż dane te w przypadku niewykorzystania w procesie rekrutacji ulegają zniszczeniu”.

Administratorem danych osobowych jest Centrum Kultury w Lublinie, ul. Peowiaków 12. Dane osobowe przetwarzane są w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, a po jego zakończeniu zostaną zniszczone, z wyjątkiem danych osób zatrudnianych. W czasie procesu rekrutacji osobom biorącym w niej udział przysługuje pełne prawo dostępu do danych osobowych oraz prawo do ich poprawiania, a także zażądania zaprzestania ich przetwarzania oraz ich usunięcia.