17-latek został tymczasowo aresztowany, po tym jak na przystanku w Czerniejowie zażądał pieniędzy od nieletnich chłopców. Jednemu z nich zabrał czapkę, a gdy ten chciał ją odzyskać, stał się agresywny. Z relacji pokrzywdzonych wynikało, że napastnik wyjął nóż i zaczął ich gonić. Nieletni zdołali uciec, a później zgłosili się do komisariatu. Sprawca został ustalony i zatrzymany przez kryminalnych z Bychawy. Został już tymczasowo aresztowany.

Kryminalni z Bychawy ustalili sprawcę rozboju, do którego doszło w poniedziałek w Czerniejowie. Po godzinie 17.00 w okolicy przystanku autobusowego 17 latek w towarzystwie swoich znajomych podszedł do 4 nieletnich chłopców. Zażądał od nich pieniędzy, a kiedy ci odmówili, zabrał jednemu z nich czapkę  i stał się agresywny. Z relacji pokrzywdzonych wynikało, że napastnik wyjął nóż. Chłopcy zdołali  uciec, a później zgłosili się do III komisariatu.

Sprawę prowadzą policjanci z Bychawy, którzy ustalili uczestników zdarzenia i zatrzymali 17-latka z gm. Jabłonna. Młody mężczyzna usłyszał zarzuty kradzieży rozbójniczej  i usiłowania rozboju. Został już tymczasowo aresztowany.

AF.

  • krata