Policjanci z IV komisariatu poszukują dwóch uczestników bójki w jednym ze sklepów przy ulicy Głębokiej. Do zdarzenia doszło pod koniec listopada ub. r. Wizerunek mężczyzn nagrały kamery monitoringu. Jeżeli ktoś ich rozpoznaje proszony jest o kontakt z IV komisariatem Policji w Lublinie.

Do zdarzania doszło w jednym ze sklepów przy ul. Głębokiej. Jak wynika ze zgromadzonych w sprawie materiałów w bójce brało udział trzech mężczyzn. Dane jednego z nich funkcjonariusze ustalili po zdarzeniu. Dwóch pozostałych jest poszukiwanych.

Wizerunek sprawców nagrały kamery monitoringu. Jeżeli ktoś ich rozpoznaje proszony jest o kontakt z  IV Policji w Lublinie przy ul. Zana 45 pod nr tel. 81 535 48 00  lub z najbliższą jednostką Policji pod nr 112.

KG


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.