Policjanci z III komisariatu poszukują sprawcy usiłowania włamania do pomieszczenia gospodarczego automyjni. Mężczyzna uszkadzając drzwi wszedł do środka, gdzie podjął próbę wyjęcia pieniędzy z kasety. Wizerunek sprawcy zarejestrowały kamery monitoringu. Jeżeli ktoś go rozpoznaje proszony jest o kontakt z III komisariatem Policji w Lublinie tel. (81) 535 58 00.

Do tego zdarzenia doszło na początku listopada na terenie jednej z automyjni samochodowych. Sprawca, uszkadzając drzwi wejściowe wszedł do pomieszczenia gospodarczego, gdzie próbował wyjąć pieniądze z kasetki. Zamierzonego celu jednak nie osiągnął z uwagi na uruchomione zabezpieczenie techniczne.  

Wizerunek sprawcy nagrały kamery monitoringu. Jeżeli ktoś go rozpoznaje proszony jest o kontakt z III komisariatem Policji w Lublinie przy ul. Kunickiego 42, tel. (81) 81 535 58 00 lub z najbliższą jednostką Policji pod nr 112.

KG

  • sprawca

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.